Vypadávanie vlasov - vaše skúsenosti

baja_24
6. dec 2020

Dobrý deň,

našla som viacero článkov s podobnou tematikou, no z predošlých rokov, preto hľadám čo najaktuálnejšiu odpoveď na môj problém. Mám 25 rokov a posledný rok trpím nadmerným vypadávaním vlasov. Spozorovala som to najmä pri umývaní, kedy vo vani ostávajú chumáče vlasov a o česaní už ani nehovorím. Skúšala som viacero šampónov proti vypadávaniu, toník, balzamov a vodičiek, taktiež rôzne tablety na vnútorné užitie. Pijem dostatok vody, nefajčím, stravujem sa pomerne zdravo, dokonca som do svojej stravy zahrnula potraviny, ktoré sa pri tomto probléme odporúčajú, no výsledok žiadny. Taktiež som absolvovala rôzne vyšetrenia u doktorov, či nejde o problém zvnútra, no všetko bolo poriadku. Viem, že to je problém viacerých žien a príčiny môžu byť rôzne, no bola by som rada, ak by ste sa podelili o Vaše rady, pomoc, čo Vám pomohlo proti padaniu vlasov. Za akékoľvek rady budem vďačná, nakoľko už neviem, čo robiť, všimli si to aj ľudia, že mi dosť zredli vlasy a nechcem neustále vyhadzovať peniaze za nejaké prípravky, ktoré nemusia fungovať.

marcellka32
6. dec 2020

Veniru brať, už o týždeň vlasy mi prestali padať

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
6. dec 2020

mne pomohol obycajny biosil 🙂 stoji par eur pomohol s vypadavanim a tiez mi rastli nove

baja_24
autor
6. dec 2020

@bambulienka25 Áno, všetko vyšlo ok. Ďakujem za radu 🙂