Výplň do tváre pomocou kyseliny hyalurónovej

malina459
19. máj 2014

Dala ste si niektora vypln do tvare pomocou kyseliny hyaluronovej,aky je efekt?

sakura77
19. máj 2014

@malina459 ja som si dala vyplniť pri ustach tie " usmevove" vrásky a urcite doporucujem.je to uplne nenásilne a vyzerá prirodzene, nie je to ako botox ze nepohnes..vyzeras lepsie, sviezejsie a mladsie.😉 a hlavne je to len to co ti tam chyba, nic umele..

kiki68
19. máj 2014

a kde si si to davala spravit? na akej klinike? lebo nie vsade to pekne vedia spravit... 😉

pemizb
19. máj 2014

A kolko to stoji?

sakura77
20. máj 2014

@kiki68
@pemizb ja som si davala v Dematop v partizanskom..mali dva druhy jeden na rok a jeden na 1, 5 vraj co vydrzi . kedze som si predtym pozerala fora a baby pisali ze ten rocny niekomu vydrzi v poho a niekomu len 8 mesiacov tak som si dala ten 1, 5 rocny za 250 eur.ten kratsi stal 200 takze sa oplatil skôr tento drahsi.ja to mam vyse roka a len nedavno som zbadala ze uz pomaly sa začína vytrácat ale nie je to ze rano sa zobudis a vraska naspäť ale tak postupne.tak ratam ze koncom leta asi pojdem zas.uvidim ako to pojde no.ale urcite pohdem, ja som s tym úplne spokojna😉hlavne ee cez zlavove portaly..

pemizb
20. máj 2014

Noooo, tak to sa ceeelkom da...len keby mne mali vyplnit vsetky vrasky tak sa nedoplatim 😀

veva45
20. máj 2014

Ja mam na cele botox ale chcem skusit skor kh..... pri kh mozem asi cakat vyssie cemy 😠
@sakura77

sakura77
21. máj 2014

@veva45 neviem.veru..ceny botoxu nepoznam...

veva45
21. máj 2014

No ved popytam sa o mesiac si musim zase dat natiahnut kolajnice.... 😅
@sakura77

sakura77
21. máj 2014

@veva45 😀😀😀

giugia
25. mar 2016

@sakura77 Ahoj. .....chcela by som sa opytat V dermatop ti tO robil Perutka či PerutkovA. ........vyzerá to naozaj prirodzene,nepôsobí to tak nafúknuto 😀 a ako dlho trvalo kým ti zmizlo zacervenanie, opuch a stopa po vpichu, myslím to V tom zmysle za aký čas môžeš V poho fungovať do práce a tak bez nejakého zacervemania opuchu...☺😉

sakura77
25. mar 2016

@giugia robila mi to Perutkova.je to opuchnuté máličko, make up omylom
zatries začervenanie v pohode .ono ten prvý druhý deň je to také citlivejsie a trikrát denne to rozmasirovavas aby sa ti to rovnomerne vstrebalo.niekedy sa môže stať že ti trafí cievku a urobí sa modrinka (malicka)-mne sa to stalo prvý krát ked som bola ale nič hrozné to nie je,normálne som s tým chodila.do práce hneď môžeš nijak to neobmedzuje.
Ideálne je v piatok a do pondelka si uplne v pohode. Ale ja som chodila s tým hneď medzi ľudí a ok.uz som bola aj druhý krát a na jeseň pôjdem zas 😉je to mini zásah ale človek vyzerá lepšie .určite odporúčam. A neboj sa nič nafúknuté ani neprirodzene, kto nevie vôbec nezistí akurát sa im zdá že vyzeráš nejak lepšie. Ono ti to vyplní len tu ryhu.

giugia
25. mar 2016

@sakura77 ...trosku sa obávam, ale asi sa na to dám 😀bodky po vpichu neni vôbec vidieť?koľko si čakala keď si sa objednala. .....myslíš, že sa to môže aplikovat aj v lete....nemam rada neprirodzene zásahy, ale toto sa mi zdá úplne V poho ☺😉

sakura77
25. mar 2016

Je to v pohode nemusíš sa báť. Ja som.si davala takto pred rokom na jar a tuším že sa nemôže solarko nejakú dobu.uplne v lete neviem možno treba len 50 krém dávať. .objednávala som sa dosť dlho predtym lebo chodila sem len na nejaké dni v týždni takže určite to boli okolo 2 mesiacov. Teraz neviem ake sú doby .

giugia
25. mar 2016

@sakura77 oki...ďakujem veľmi pekne za info .....skúsim jej brnknut aka je čakacia doba....lebo dva mesiace....to by vyšlo priamo na leto ....

giugia
25. mar 2016

@sakura77 ešte som sa zabudla opýtať. ...bola si aj na konzultácií. ..či si sa len priamo
objednala. ....A všetko dohodla potom keď si prišla na zákrok. . ..

sakura77
25. mar 2016

@giugia ja som volala že čo chcem tak sa ma len spýtala že či viem o čo ide,kde to chcem a rovno mi dala termín .držím. Palce, daj potom vediet či si spokojná 😊 (určite budes😊😉)

giugia
25. mar 2016

@sakura77 oki....dúfam, že nepovie za dva mesiace....dám vedieť určite....ešte raz ďakujem ☺

giugia
15. feb 2017

@sakura77 Ahoj 😉.....Po roku som sa konečne odhodlala A objednala...tak som zvedavá. ...chcela som sa ťa opýtať či nevieš názov kyseliny čO si si dala aplikovať ty, lebo za 250€ ich tam má viac....A ešte jedna vec ,písala si že sa to musí prvé 3 dní masírovať, ja som zas čítala že sa toho nesmie vôbec chytať 😏ty to máš len V tých noso-ústnych vráskach či si dala aj niekde inde☺

sakura77
15. feb 2017

@giugia juj už neviem názov presne,naposledy som bola pred dvomi rokmi (v apríli budú 2) akurát si pamätám ze si vyberam tu na 1,5 roka. Je aj ročná. Mne ešte stále drží 😀a Áno, rozmasirovavala som si to zo tri dni aby sa to rovnomerne vstrebalo. Ja mám len v nosovoustnych.a urcite nebudeš ľutovať, moja kamoska teraz tiez bola a teraz je mega spokojna ,fakt sa to lepšie oplatí ako drahé krémy každý mesiac kupovať a efekt minimálny pripadne žiadny. A hlavne je to úplne prirodzene ,kto nevie,absolútne netuší akurát vidia že lepšie vyzeráš 😊tak držím palce a verím že bude spokojná, daj potom vediet 😉😊

giugia
15. feb 2017

@sakura77 Ďakujem moc za info....určite dám vedieť ☺A kamoska si tiež dala tu za 250€ na 18 mes ?lebo teraz už má aj nejakú za 350 A mala by vydržať až 3 roky....

sakura77
15. feb 2017

@giugia tiež si dala tu na 18...

siimmii
11. apr 2017

@giugia dobry den ako ste spokojna? Nebolelo to moc? Aj ja rozmyslam

giugia
12. apr 2017

@siimmii Ahoj. ...neboleloi to skoro vôbec ...Dá sa to vydržať úplne V pohode....aplikacia trvá kratko...zatiaľ mi aplikovala 1ml,ale ešte 1m by to chcelol,hneď ma na to upozornila,že tá vráska je dosť hlboka.Vyzerá to uplne prirodzene,nikto si nič nevšimol, tak neviem či je to dobre ,alebo zlé. ☺Ale určite skus....nemáš sa čoho obávať 😉

siimmii
12. apr 2017

@giugia a kde ti to aplikovala? To ten 1ml striekla na viacere miesta? A kde si si davala ?🙂

colormoda
12. apr 2017

Kocky ja mam 27r., odjakživa mimicku vrásky na čele. Niekedy ma to štve q chcela by som ju menej výraznú, alebo vôbec 🙂 bola som na konzultáciu v Dermatope a MUDr. Perutka mi povedal ze jedine botox, ze KH nie. No tak som to vzdala.... Príde mi to na môj vek skoro dávať si botox :D potom co budem robiť v 50r. Co myslite?

fannynka
12. apr 2017

@giugia ahoj, prosim ta, aka je aktualna cena za 1 ml a vies aj nazov? dakujem🙂

giugia
12. apr 2017

@fannynka Ahoj. ..Belotero..1ml...ja mam za 250€....ale je aj za 220£ A za 350€

linda1984
12. apr 2017

@colormoda aj ja potrebujem čelo 😀 krcim ho a je to zlozvyk, mam dve hlboké vrásky. Dosť sa mi to nepáči, ale botox tiež nechcem veru...

giugia
12. apr 2017

@siimmii ...Nie len na nosoustne vrásky mi aplikovala zatiaľ 1ml....A ešte 1 ml by to chcelo. ..

fannynka
12. apr 2017

@giugia dakujem , pisala si, ze este potrebujes 1 ml ,vidis aj teraz nejaky efekt? A aka je doktorka, bola prijemna?