Vyplnený mŕtvy zub

ZubyZubný kaz
beckovka
8. máj 2020

Dobry den.Pred mesiacom mi v sukromnej ambulancii vyplnili zub.Stale ma boli.Dnes som bola u mojej zubarky zistila mi ze na neho nalieha cysta v maxilarnej dutine a preto vyplneny zub boli a musi ist von.V sukromnej ambulancii som zaplatila strasne vela.Nemala zubarka vziat do uvahy ze sa zub nezahoji?Resp.aky vplyv ma takato cysta na zub? Dakujem

vivien16
9. máj 2020

@beckovka ja mám to iste, zub má bolel keď tam bol hnis. 2 x mi robili resekciu a potom výplň až ku korenu. Odvtedy má nič neboli, mám pokoj. Ale nikdy mi ani jeden zubár (a to som ich kvôli tomu navštívila dosť) nepovedal, že vytrhnúť. Ked tomu zubu nič nie je je škoda ho trhať.

beckovka
autor
9. máj 2020

Dakujem za odpoved.Neviem ja ho uz mam vyplneny.O resekcii mi nic nehovorili.Poslali ma na maxilofascialnu chirurgiu.Uvidime co povedia.

vivien16
9. máj 2020

@beckovka ak ti to dobre nevyčistili tak preto stále boli.

zlatovlaska123
29. máj 2020

@beckovka prosím ťa, koľko si platila v súkromnej ambulancii za to vyplnenie? Ja by som si to tiež chcela dať spraviť radšej u súkromníka, len sa bojím koľko to bude stáť...

beckovka
autor
29. máj 2020

Urcite nechod do stomamedu kde som bola ja.Su predrazeny a este teraz mam nasledky.Mam pretazenu sanku po endodonciach ktore chceli riesit dalsou endodonciou pretoze to bolí ako zuby.Nakoniec som presla do city dental nie su takí drahí.Okamzite ma poslali na maxilo fascialnu chirurgiu hned vrdeli ze problem nie je v zuboch.Cennik maju na stranke.

retatka
29. máj 2020

Stomamed neodporúčam ani ja ,kopec EUR odo mňa vytiahli a zničili zuby a dokonca zavliekli infekciu .Nikdy viac !

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre