Vyrážky na lícach a pod lícami.

kvetinka_123
19. mar 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nemáte niekto skúsenosť s akné na licach a pod licami. Nikde inde sa mi tak casto nerobí ale na tych miestach opakovame a uz je to otravné.. Brala som aj atb na to, preslo ale len docasne.. HAK vraj pre mna nie je vhodna.. Naozaj neviem ako sa toho zbaviť. Mam 18, cize puberta je uz za mnou 😃 niekedy som mavala krasne cistu plet, sem tam nejaka vyrážka, toto mam asi rok sustavne.

kvetinka_123
autor
19. mar 2019

@kvetinka_123 aj na brade sa mi ešte zvyknu robiť...

mkado
20. mar 2019

@kvetinka_123 dobry den, ja mam velmi dobru osobnu skusenost s propolisovym kremom na baze aloe vera. Treba mat ale na pamati, ze kazdy kozny defekt je prejavom vnutornej disharmonie a treba to preliecit aj zvnutra. Ak mate zaujem, napiste mi spravu, rada poradim 🙂

pajinka91
20. mar 2019

Mne veľmi pomohli probiotiká. Kúpila som v lekárni 30-dňovú kúru a zlepšenie nastalo rýchlo.

katarina40
23. mar 2019

tak po gynekologickej stranke ste v poriadku???mozno to bude tym alebo nejakou alergiou mozno na nejaku potravinu...

kvetinka_123
autor
24. mar 2019

@katarina40 noo, ako sa to vezme... Ale nemyslím že by z toho boli vyrážky... Už som sa na to pytala.. Ale zmenila som gynekologa, tak sa ho radsej spytam znova.

katarina40
24. mar 2019

@kvetinka_123 ja mám akné na brade neustále fakt a liecim sa na tie vajecniky môže to byť tým kľudne

kvetinka_123
autor
24. mar 2019

@katarina40 Ja mam zistené polycysticke vajecniky :/ moze to byt tym? :/

katarina40
24. mar 2019

@kvetinka_123 noo tak je to jasné preco akné ja ich mám tiež liecim sa už roky nato🙏😞vyrážky kilá s ktorými bojujeme menzes žiadny takže viem ocom je reč....môžete to mať kľudne stých vaječníkov

kvetinka_123
autor
25. mar 2019

@katarina40 ach :( čiže na to jedine antikoncepcia zaberie?

katarina40
26. mar 2019

@kvetinka_123 No neviem ci práve antikoncepcia ale mne dako nepomohla chodila som na injekcie a užívala som Duphaston dlhodobo