Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyrážky po operácii

karinka1986
14. jún 2016

Chcem sa spýtať či mi neviete poradiť či je možné že po operácii v celkovej narkoze sa môžu urobiť na tele vyrážky..nesvrbia..iba sú začervenane... čo nato pomôže?

simsalabim
15. jún 2016

@karinka1986 mojej sestre sa to stalo. Bola to alergicka reakcia na penicilin, ktory jej standardne po operacii podali. Potom to samozrejme riesili zmenou ATB a podanim antihistaminik.

tanika
15. jún 2016

áno je to možné ja som to tiež mala operacia dutín na ORL TN , neviem prečo ale sa sa tak trocha vyhodila a také začervenanie , kúsalo ma to...dala som si antihistamiiniká...potom to časom prešlo...

karinka1986
autor
15. jún 2016

@tanika ďakujem 🙂

mamazem
16. jún 2016

Zaťažená pečeň sa prejaví na koži. Môžete skúsiť podporiť funkciu pečene, napr. pestrecom mariánskym a čistiacim čajom.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli