Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vyrážky súvisiace s meškajúcou ms?

cien97
29. nov 2018

Po tom ako mi zistili cystu na vaječníku, a chválabohu že ju už nemám, tak mi začala MS meškať. Dostala som vyvoláčku 1x prišla mi na 5ty deň. O pár týždňov sa prišla opäť dal mi zas vyvolavačku a už je to 10ty deň čo sa nedostavil. Tehotná niesom. Pár dni do zadu som si všimla vyrážky na brade aj pod bradou. Čítala som veľa o tom ale niesom zástanca google poradcu .... Či to môže mať aj nejaký súvis s meškajúcou MS alebo prípadne nejaká alergia ??

caray
29. nov 2018

@cien97 myslím, že to môže byť aj tou vyvolávačkou, predsa len je to pre telo niečo cudzie a každé telo reaguje inak 😉

cien97
autor
29. nov 2018

@caray Ale prvýkrát čo mi ju dal v pohode nič, až po tej druhej sa mi to vyhodilo. Či to môže byť aj to že mi príde MS ? .... už fakt neviem, také sa mi nespravilo ani keď som mala pred MS čo som mala ju pravidelne, no do vtedy, pokým som nedostala cystu prvýkrát

caray
29. nov 2018

@cien97 jáj, toto až po druhej, tak potom asi nie, neviem z MS si nemyslím, že by to mohlo byť, ja síce tiež sa pred MS vyhadzujem, ale je to iné nie takéto jemné, toto vyzerá skôr ako výsyp, tožvie či to má s týmto vôbec niečo spoločné, či to nemôže byť aj z jedla ak si niečo zjedla, čo bežne neješ

cien97
autor
29. nov 2018

@caray práveže nebola zmena v mojom jedálničku. Napadlo ma ako prvé či to nie je trebars hormonlána zmena alebo alergia na mlieko

caray
11. dec 2018

@cien97 ako si teraz na tom? nezmizlo ti to?

cien97
autor
29. jan 2019

@caray Tak zmizlo to čo som veľmi rada 🙂 kúpila som bi-oil aj detsky zásyp ..... ako môžem povedať že detsky zásyp spravil veľa už skoro ich nemám vôbec 🙂 .... ale zmizli o pár dni po požívaní detského zásypu a prišla aj ms takže už sa to celé ukľudnilo 🙂

caray
5. feb 2019

@cien97 detský zásyp to by som povedala, že je priam taký zázrak, to sa teším s tebou že je lepšie 🙂

cien97
autor
5. feb 2019

@caray Veď keď sa ma aj iné baby spýtajú čo mi pomohlo, tak keď som im povedala že detský zásyp tak ma vysmiali ... a keď to vyskúšali povedali že veľa drahých produktov používali ale že toto je veľmi dobre a priam ako ty hovoríš že zázrak 🙂 Tak na to už nedajú dopustiť 🙂 ...a A Ďakujem pekne 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli