Vyrhnutie zubov múdrosti v narkóze v žilinskom kraji

smajlicek98
5. sep 2020

Ahojte,muzovi celkom nedorastli zuby mudrosti,a chce ich dat vonku.Problem je v tom ze neznasa ihly,odpadava z nich,takze iba v ambulancii mu to nespravia.Povedali mu ze v celk. narkoze len v Martine v nemocnici,ale tam sa caka do 3mesiacov,co je dlho ,kedze ho to boli.Viete mi poradit zubara v Zilinskom kraji co robi v narkoze? Moze byt aj smer Kysuce,Orava. Dakujem 🙂

jankapare
5. sep 2020

na toto potrebujete stomatochirurga, co je celkovo problem zohnat a nie to este v celkovej anesteze - kvoli nej musite mat predoperacne vysetrenia a hlavny zadrhel je v terminoch anesteziologa, ja som v BA davala terminy o rok - na sukromnej klinike a to radsej nepisem ani cenu. Hold bolo treba na to mysliet skor ako ked uz boli, podla mna do celkovej narychlo bez sance, musi vydrzat s injekciou pri vedomi.

kp7333
5. sep 2020

@smajlicek98 ak ho to boli, smer pohotovost. vycistia mu to, preplachnu a bude po bolesti. je to 5 minutovy vykon bez pouzitia ihly, bezbolestny. absolvovala so ho niekolkokrat, kym sa mi osmicky neprerezali.

marca12
5. sep 2020

V BB je nejaka klinika,ale tam si ukon hradi tusim,ze sam

1xenia1
5. sep 2020

Skúste zavolať do Dentomy

smajlicek98
autor
5. sep 2020

@jankapare to veru neviem ako prezije tu ihlu,ked im tam hned odpadne..

smajlicek98
autor
5. sep 2020

A mysli na to minimalne polroka,kedze mu povedali ze mu nevyrastu zuby uplne,len nevie prekonat ten strach..nuz jedine ten mt nam ostava..

hettinka
5. sep 2020

@smajlicek98 skús ordináciu maxilo-facialnej chirurgie v Banskej Bystrici.

smajlicek98
autor
6. sep 2020

@hettinka dakujem

smajlicek98
autor
6. sep 2020

@1xenia1 dakujem

smajlicek98
autor
6. sep 2020

@marca12 to nam nevadi ze bude platit sam len aby ho vzali skor..

janetinka27
7. sep 2020

@smajlicek98 ihle sa zial nevyhne tak ci tak. celkova anestezia vyzaduje predoperacne vysetrenie, na ktore bude musiet prist s vysledkami krvi. pri anestezii mu zavedu pred zakrokom do ruky kanylu a bude ju tam mat aj po zakroku na dospavacej izbe.
ja som tiez z ihiel chora, ale ta injekcia do dasna aj ked je neprijemna, tak je mensie zlo ako potom ten zakrok pod anesteziou, ktory bude ovela neprijemnejsi.
ja som z martina a mala som hroznu osmicku, ktora rastla poleziacky zozadu dopredu a este sa mi aj pod dasnom pokazila, myslela som si, ze mi ju nikto nedokaze vybrat. vybrali mi ju v martine v nemocnici normalne v kresle, dokonca sa im pokazila voda, takze mi to urobili bez kvapky vody :D