Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vysadenie antikoncepcie a problémy s menštruáciou

elizth
25. feb 2012
Ahojte,prosim o radu. Brala som HAK (Yasminele) 4roky.ako som ich vysadila, nemala som rok menstruaciu, potom som zmenila gynekologa,lebo lekar to velmi neriesil. Lekar u ktoreho som teraz mi za 3mesiace dal 3tiu injekciu na vyvolanie menstruacie, lebo sama neprichadza, ale po injekcii prisla. Robila som si aj ovulacne testy, a na 18.den som mala slaby naznak ovulacie,ale menstruacia neprisla.Neriam si aj teplotu pravidelne kazdy den. Pri odbere krvi mi zistil,ze problem bude s progesteronom.Zobral mi zase krv na vysetrenie,neviem este vysledky. Este mi hovoril o nejakych liekoch Duphaspon, neviem presne,mozno som to aj zle napisala, nepocula som o nich nic. Lekar mi povedal, ze to chce trpezlivost, ze menstruaciu nemam, lebo som brala HAK. Je to pravda? Mal niekto taky problem, ze po vysadeni HAK nemal dlhsie menstruaciu, ale potom prisla?Aku dobu budem musiet cakat, ja som z toho uz zufala 😞
Dakujem vopred za info, rady aj pomoc 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli