Vysadneie HAK a meškajúca menštruácia

florianabotosova
1. máj 2019

Dobrý deň pred mesiacom a 4 dňami som vysadila antikoncepciu Maitalon a s priateľom sa pokúšame o bábätko. Teraz mi mešká menštruácia 4. deň, v pondelok som si robila tehotenský test no ten vyšiel negatívny, mali ste problémy s cyklom po vysadení HAK? Zajtra budem volať gynekológovi že či s tým mám ísť alebo nie keďže vravel ak by bol nejaký problém mám prísť, Za odpovede ďakujem 🙂

alexandra2468
1. máj 2019

@florianabotosova ahoj. Vacsina zien ma problemy s cyklom po vysadeni hak 🙂 je to uplne bezne... ja som vysadila hak, prvy menzes mi prisiel normalne v ramci tej “prestavky” ako kazdy mesiac. Dalsi uz prisiel s omeskanim par dni a potom uz som ostala tehotna :D

florianabotosova
autor
1. máj 2019

@alexandra2468 ja som mala v sobotu vlastne dostať menzes prvý krát po vysadení no nič a podbruško ma aj boli ako keby som mala dostať ale neprišli mi ešte zatiaľ a vôbec nemám ani žiadny výtok a ani nespinim

lollitka25
1. máj 2019

@florianabotosova my mame podobne s priatelom tiez som vysadila hak (len 3mesiace som brala) pred mesiacom a dneska akoby sa spustila mrska je to o tyzden skor ako by mala, je to slabe ruzove tak teraz neviem ci to pride normalne alebo len spinim, niektora skusenost?

florianabotosova
autor
1. máj 2019

@lollitka25 ja som brala necelé tri roky a s priateľom sme sa rozhodli ze chceme bábo a pokúšali sme sa tak teda neviem ci to bude vysadením hák že my meškajú alebo som vtom urobím si ešte test ak bude negatívny pôjdem ku gynekológovi. K tvojmu problému ti viem poradiť aby si vyskúšala alchemilku náprava hormonálnu rovnovahu