• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyšetrenie u gynekológa. Mala by byť prítomná zdravotná sestra?

22. mája 2016 
Já bych k ženské taky nešla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. mar 2009 o 12:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja k ni chodila cele roky a ted vidim ten rozdil ,ale samo je to porad vetsi stud.si pokazde rikam jak z tama jdu chudak lekar ten uz se asi na tu svou doma ani podivat nemuze po tom co mu tam chodi kolikrat za exotky :grinning:
26. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vzdy aj sestricku,ci uz nieco pisala,alebo nieco podavala.inak sestra je sestricka a pri vysetreni by mala byt v miestnosti vzdy pritomna sestra.
26. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jo, to jo, to musí být potom doma nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
nebo aspoň myslím, já bych teda nechtěla dělat někde, kde bych denně koukala na nahý chlapy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , maximálně tak 5x týdně :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
26. mar 2009 o 12:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jako kdyz by chodili same mlade krasne vonave tak se to jeste da,ale kdyz si predstavim nektere ty matrony v lete to musi byt chutovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aponchie :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 13:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikdyz slysela sem ruzne historky i o mladejch holkach co nahore huj a dole fuj :grinning:
26. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pomoc, to je moc :grinning: :grinning: , já na to teď budu muset myslet :grinning: :grinning: jaká je to řehole dělat gynekologa :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 13:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja na to myslim kdyz tam du co se mu asi honi hlavou a tak,ale podle me za ty leta uz otupel :grinning:
26. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jo, to musíš otupět, při takové práci...jako ostatně našlo by se takových prací víc, kde otupíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 13:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aponichie super si opísala svojho gynekológa :grinning: :grinning: :grinning:
mi kolegyna rozpávala zážitky jej gynekológa, jej opisoval že poslal pacientku domov aby si naskôr ostrihala tie brbolce tam dole a potom aby prišla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: blee ja im teda nezávidím na čo musia niekedy pozerať :grinning:
ja mám doktorku, sestrička je pri nej vždy a k mužovi gynekológovi by som nešla, keď si môžem vybrať, i keď mnohí sú fajn, ale...
26. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly :grinning: :sweat_smile:
26. mar 2009 o 13:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mojej starej doktorky a aj tej predtym bola koza otocena do okna... u jednej z nich sice bolo mliecne sklo, ale u druhej uz nie. a obe ordinacie na vyvysenom prizemi... citila som sa strasne!!! :grinning: :grinning: :grinning: dajme tomu, ze by vo vyhlade mladym sikovnym chlapcom zabranila doktorkina hlava... ale aj tak :grinning: :grinning: :grinning: nastastie teraz som uz inde, v suterene a otocena akurat tak do dveri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim k super doktorovi, maju dve miestnosti a sestricka k nemu nechodi vobec do miestnosti, on je velmi sikovny a nepotrebuje ani nic podrzat. ale predtym som chodila k jednemu sukromnikovi a to bola katastrofa, mali iba jednu miestnost takze setricka tam bola cely cas. sedeli sme za velkym stolom-ja so sestrickou na jednej strane a on na druhej strane takze som sa citila ako na nejakej konferencii, kde hlavnou temou je moja vagina :astonished:
a strasne mi vadil pristup toho "pana doktora". pretoze som mala stale vytok tak som sa ho pytala ci to nemoze byt z antikoncepcie(citalal som vo viacerych clankoch, ze moze) a on mi na to povedal, ze na antikoncepciu sa vyhovaraju iba promiskuitne zeny a to vsetko pred sestrickou. na to som mu povedala, ze mam tri roky toho isteho priatela a odhlasila som sa od toho stareho mroza
ked je sestricka pri vysetreni tak mi to az tak strasne nevadi, ale pocuvat moj rozhovor s lekarom je uz fakt sila. kde nechali lekarske tajomstvo?
26. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj môj je šikovný a zaobíde sa bez nej. Istá moja známa bola u doktora kde chodila dnu sestra a
tá jej pri vyšetrení ironicky poznamenala na to že bola úplne vyholená čo je jej osobná vec, že ( CHLPKY MAJU SVOJU FUNKCIU). :confounded: Takže sa dívala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Známa sa cítila samozrejme trápne a okamžite zmenila lekára..Nechcela by som takéto zažiť ja by som jej asi aj vlasy vytrhala.
7. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka možno ,že tý mladý šikovný chlapci tam aj radi chodia a modlia sa aby doktorke z ruky niečo vypadlo ,tak sa preto zohne.A vo výhlade im žiadna hlava tak nebráni :grinning: :grinning: :grinning:
Aneta 29,spýtaj sa prosím ťa tej tvojej známej či jej náhodou neporadila aká je ich funkcia a včom je prednosť toho ochlpenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confused: ináč iste to bola veľmi milá sestrička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
INáč aj podľa mňa pri mojom vyšetrení JA a LEKáR a nikto iný,sestra zas v sesterskej izbe za svojím stolom,a ked sa nudí a nemá čo robyťtak nech si číta zatial časopis.
8. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je to jedno, či je lekár žena alebo chlap, ale pri mojej bývalej lekárke sestrička asistovala a držala nejaký nástroj.. mne to nevadilo a tak isto mi nepripadá čudné, ak nieto pri vyšetrení chce aj sestričku.
8. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,iba ak sa robi nejaky zakrok,ale inac nie,dokonca ani pri odbere cyto ,alebo pod.vyterov nema byt pritomna.
8. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horsie by uz bolo, keby bol chlap lekar aj sestricka :grinning:
8. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No přesně, to si říkám taky:slight_smile: vždyť co se nadělá kolem klystýrů apod....a to je provádí holky napůl holkám a druhou půlku pacientů tvoří klucí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nadto i pánové mají svá choulostivá vyšetření...a zdrav.bratra v ordinaci abys pohledal:grinning: takže jsme na tom ještě mooc dobře :wink:
8. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je jedno či chlap alebo žena lekár,len aby to vyš. bolo medzi 4očami,tretiu osobu tam nechcem .
Keby tam bola cítila by som sa nepríjemne,jednoducho mňa by to deprimovalo. :slight_smile:
8. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam doktora ma tam 3 setricky jedna dela odbery a monitory nastavajicich maminek.druha u prijmu pacientek a zveda telefony atd.a treti je vevnitr a nekecam pokazde cumela mezi nohy me.ja na koze,nohy do praku a ona na me cumi a takovej divnej vyraz mela,nastesti jsem byla pokazde oholena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno tak divne čumela, lebo si bola oholená... :grinning:
8. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi :grinning: :grinning: kveta
ale bylo to takovy neprijemny
ted hledam dr pac jsme se prestehovali a nechce se me dijizdet do jineho mesta :slight_smile:
holky dela vam dr pri kazde navsteve vysetreni prsou?
8. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyšetrenie prsníka mi urobý raz do roka preventívne,ked aj citologiu.A raz do roka ma pošle aj na sonografiu prsníka.Ale tým ktoré s prsníkom niečo majú alebo mali tým pravidelnejšie,to asi aby radšej predišiel a mal to pred kontrolou.
9. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mňa tiež ako u LARI.Aj vyš. prsníkou bez asistencie zdrav .sesričky. :slight_smile:
9. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne pred 5 rokmi zdrav.sestra mala poznámku ,že som úplne vyholená.Mala som na to takú odpoved,že bola červená a aj ústa si zabudla zatvoriť. :slight_smile: :grinning: Ešte aj lekár sa spolu som mnou na to zasmial./Rada by som to sem napísala,len nechcem aby dali na túto tému kôli tomu zámku/
Potom som chcela odísť aj skartotékou,,ale lekár povedal ,že ja odísť nemusím .Ten kto z miestnosti vyjde bude sestra a tú citologiu my vie spraviť aj sám.Aj som stým súhlasila,a výslovne žiadala ,že ju v nútry nestrpím.Už tam chodím 6-ti rok a na mojom vyšetrení setra nie je prítomná.
11. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me nikdo nikdy na prsa nesahal ani se neptal ..zrejme chyba :confounded: az po lonske prihode s bulkou sem si je nechala oskenovat v nemocnici ,ale tetkou ..chlap mi na ne makat nebude :grinning:
12. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sono prsníka robyla raz doktorka,drúhý rok zas jeden doktor.
U doktorky ma to bolelo trošku,silnejšie pritlačila to sono na môj prsník.
s doktorom som bola spokojnejšia,uňho ma to vôbec nebolelo a zdal sa mi aj precíznejší,aj na tohtoročnú sonografiu pojdem radšej zasa knemu.
12. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok