Vyšetrenie u gynekológa. Mala by byť prítomná zdravotná sestra?

aneta29
8. mar 2009

Mala by byť zdravotná sestra prítomná pri gyn.vyšetrení,alebo nie???....

suki
26. mar 2009

Já bych k ženské taky nešla.. 😝 😀

aponchie
26. mar 2009

ja k ni chodila cele roky a ted vidim ten rozdil ,ale samo je to porad vetsi stud.si pokazde rikam jak z tama jdu chudak lekar ten uz se asi na tu svou doma ani podivat nemuze po tom co mu tam chodi kolikrat za exotky 😀

titkovamiriam
26. mar 2009

ja som mala vzdy aj sestricku,ci uz nieco pisala,alebo nieco podavala.inak sestra je sestricka a pri vysetreni by mala byt v miestnosti vzdy pritomna sestra.

suki
26. mar 2009

😀 😀 jo, to jo, to musí být potom doma nuda 😝 😀
nebo aspoň myslím, já bych teda nechtěla dělat někde, kde bych denně koukala na nahý chlapy 😀 😀 😀 😀 , maximálně tak 5x týdně 😀 😀 😀 😎

aponchie
26. mar 2009

jako kdyz by chodili same mlade krasne vonave tak se to jeste da,ale kdyz si predstavim nektere ty matrony v lete to musi byt chutovka 😝

suki
26. mar 2009

aponchie 😀 😀 😀

aponchie
26. mar 2009

ikdyz slysela sem ruzne historky i o mladejch holkach co nahore huj a dole fuj 😀

suki
26. mar 2009

😀 😀 😀 pomoc, to je moc 😀 😀 , já na to teď budu muset myslet 😀 😀 jaká je to řehole dělat gynekologa 😀 😀

aponchie
26. mar 2009

no ja na to myslim kdyz tam du co se mu asi honi hlavou a tak,ale podle me za ty leta uz otupel 😀

suki
26. mar 2009

😀 😀 jo, to musíš otupět, při takové práci...jako ostatně našlo by se takových prací víc, kde otupíš 😝

elly111
26. mar 2009

aponichie super si opísala svojho gynekológa 😀 😀 😀
mi kolegyna rozpávala zážitky jej gynekológa, jej opisoval že poslal pacientku domov aby si naskôr ostrihala tie brbolce tam dole a potom aby prišla 😅 😝 🤐 blee ja im teda nezávidím na čo musia niekedy pozerať 😀
ja mám doktorku, sestrička je pri nej vždy a k mužovi gynekológovi by som nešla, keď si môžem vybrať, i keď mnohí sú fajn, ale...

suki
26. mar 2009

elly 😀 😅

shaarka
26. mar 2009

u mojej starej doktorky a aj tej predtym bola koza otocena do okna... u jednej z nich sice bolo mliecne sklo, ale u druhej uz nie. a obe ordinacie na vyvysenom prizemi... citila som sa strasne!!! 😀 😀 😀 dajme tomu, ze by vo vyhlade mladym sikovnym chlapcom zabranila doktorkina hlava... ale aj tak 😀 😀 😀 nastastie teraz som uz inde, v suterene a otocena akurat tak do dveri 😀 😀 😀 😀 😀

nastasia
26. mar 2009

ja chodim k super doktorovi, maju dve miestnosti a sestricka k nemu nechodi vobec do miestnosti, on je velmi sikovny a nepotrebuje ani nic podrzat. ale predtym som chodila k jednemu sukromnikovi a to bola katastrofa, mali iba jednu miestnost takze setricka tam bola cely cas. sedeli sme za velkym stolom-ja so sestrickou na jednej strane a on na druhej strane takze som sa citila ako na nejakej konferencii, kde hlavnou temou je moja vagina 😲
a strasne mi vadil pristup toho "pana doktora". pretoze som mala stale vytok tak som sa ho pytala ci to nemoze byt z antikoncepcie(citalal som vo viacerych clankoch, ze moze) a on mi na to povedal, ze na antikoncepciu sa vyhovaraju iba promiskuitne zeny a to vsetko pred sestrickou. na to som mu povedala, ze mam tri roky toho isteho priatela a odhlasila som sa od toho stareho mroza
ked je sestricka pri vysetreni tak mi to az tak strasne nevadi, ale pocuvat moj rozhovor s lekarom je uz fakt sila. kde nechali lekarske tajomstvo?

aneta29
autor
7. apr 2009

Aj môj je šikovný a zaobíde sa bez nej. Istá moja známa bola u doktora kde chodila dnu sestra a
tá jej pri vyšetrení ironicky poznamenala na to že bola úplne vyholená čo je jej osobná vec, že ( CHLPKY MAJU SVOJU FUNKCIU). 😖 Takže sa dívala. 😝 Známa sa cítila samozrejme trápne a okamžite zmenila lekára..Nechcela by som takéto zažiť ja by som jej asi aj vlasy vytrhala.

lara11
8. apr 2009

Shaarka možno ,že tý mladý šikovný chlapci tam aj radi chodia a modlia sa aby doktorke z ruky niečo vypadlo ,tak sa preto zohne.A vo výhlade im žiadna hlava tak nebráni 😀 😀 😀
Aneta 29,spýtaj sa prosím ťa tej tvojej známej či jej náhodou neporadila aká je ich funkcia a včom je prednosť toho ochlpenia 😝 😝 😖 😕 ináč iste to bola veľmi milá sestrička 😝 😠
INáč aj podľa mňa pri mojom vyšetrení JA a LEKáR a nikto iný,sestra zas v sesterskej izbe za svojím stolom,a ked sa nudí a nemá čo robyťtak nech si číta zatial časopis.

bihan
8. apr 2009

Mne je to jedno, či je lekár žena alebo chlap, ale pri mojej bývalej lekárke sestrička asistovala a držala nejaký nástroj.. mne to nevadilo a tak isto mi nepripadá čudné, ak nieto pri vyšetrení chce aj sestričku.

bibula
8. apr 2009

nie,iba ak sa robi nejaky zakrok,ale inac nie,dokonca ani pri odbere cyto ,alebo pod.vyterov nema byt pritomna.

martina46
8. apr 2009

horsie by uz bolo, keby bol chlap lekar aj sestricka 😀

elana
8. apr 2009

No přesně, to si říkám taky🙂 vždyť co se nadělá kolem klystýrů apod....a to je provádí holky napůl holkám a druhou půlku pacientů tvoří klucí 😝 nadto i pánové mají svá choulostivá vyšetření...a zdrav.bratra v ordinaci abys pohledal😀 takže jsme na tom ještě mooc dobře 😉

lara11
8. apr 2009

Mne je jedno či chlap alebo žena lekár,len aby to vyš. bolo medzi 4očami,tretiu osobu tam nechcem .
Keby tam bola cítila by som sa nepríjemne,jednoducho mňa by to deprimovalo. 🙂

skurinka
8. apr 2009

tak ja mam doktora ma tam 3 setricky jedna dela odbery a monitory nastavajicich maminek.druha u prijmu pacientek a zveda telefony atd.a treti je vevnitr a nekecam pokazde cumela mezi nohy me.ja na koze,nohy do praku a ona na me cumi a takovej divnej vyraz mela,nastesti jsem byla pokazde oholena 😀 😀 😀 😀 😀

kveta
8. apr 2009

Možno tak divne čumela, lebo si bola oholená... 😀

skurinka
8. apr 2009

asi 😀 😀 kveta
ale bylo to takovy neprijemny
ted hledam dr pac jsme se prestehovali a nechce se me dijizdet do jineho mesta 🙂
holky dela vam dr pri kazde navsteve vysetreni prsou?

lara11
9. apr 2009

vyšetrenie prsníka mi urobý raz do roka preventívne,ked aj citologiu.A raz do roka ma pošle aj na sonografiu prsníka.Ale tým ktoré s prsníkom niečo majú alebo mali tým pravidelnejšie,to asi aby radšej predišiel a mal to pred kontrolou.

mystical
9. apr 2009

u mňa tiež ako u LARI.Aj vyš. prsníkou bez asistencie zdrav .sesričky. 🙂

sofia29
11. apr 2009

aj mne pred 5 rokmi zdrav.sestra mala poznámku ,že som úplne vyholená.Mala som na to takú odpoved,že bola červená a aj ústa si zabudla zatvoriť. 🙂 😀 Ešte aj lekár sa spolu som mnou na to zasmial./Rada by som to sem napísala,len nechcem aby dali na túto tému kôli tomu zámku/
Potom som chcela odísť aj skartotékou,,ale lekár povedal ,že ja odísť nemusím .Ten kto z miestnosti vyjde bude sestra a tú citologiu my vie spraviť aj sám.Aj som stým súhlasila,a výslovne žiadala ,že ju v nútry nestrpím.Už tam chodím 6-ti rok a na mojom vyšetrení setra nie je prítomná.

sofia29
12. apr 2009

🙂

aponchie
12. apr 2009

me nikdo nikdy na prsa nesahal ani se neptal ..zrejme chyba 😖 az po lonske prihode s bulkou sem si je nechala oskenovat v nemocnici ,ale tetkou ..chlap mi na ne makat nebude 😀

sofia29
12. apr 2009

Mne sono prsníka robyla raz doktorka,drúhý rok zas jeden doktor.
U doktorky ma to bolelo trošku,silnejšie pritlačila to sono na môj prsník.
s doktorom som bola spokojnejšia,uňho ma to vôbec nebolelo a zdal sa mi aj precíznejší,aj na tohtoročnú sonografiu pojdem radšej zasa knemu.