Výsledky po pilates

shehzade_91
20. mar 2013

Ahojte zienky chcem sa spytat tie ktore chodite na pilates ake su vysledky.. A ci tam chidite aj niektore ktore mate osunute platnicky ci sa to vlastne moze dakujem

sympa1
20. mar 2013

@shehzade_91 ja chodím už 2 roky pravidelne. Milujem toto cvičenie, ja som na sebe začala badať zmeny skoro okamžite, niekto môže schudnúť niekto nie, ale tu ide skôr o spevnenie svalstva a celého tela, správne dýchanie pritom ti nastartuje metabolizmus, ponatahujes sa do tej miery ako to tebe bude prijemne. My mame pilates spojený s jogou, úžasná kombinácia, ako je to s tou platnickou sa radšej opytaj priamo cvicitelky , ale viem že toto cvičenie je odporúčané po operáciách alebo iných zdrav. Problémoch

simca06022011
20. mar 2013

@shehzade_91 kd budes chodit na pilates s odbornikom tak mozes samozrejme, mne toto cvicenie odporucila neurologicka, prave kvoli chrbtici... ale cvici to osobny "trener" osobne, iba jedneho cloveka... inak neviem, ak je dobry cvicitel tak urcite sa da aj v skupine fajn pocvicit.. ale naucila by som sa radsje pred tym "zaklady" 🙂

tinki
20. mar 2013

http://www.flowpilates.sk/pilates-ucinky.htm

pozri si tento link, je tam napísané, kto môže a tak..ale určite to spomeň cvičiteľke..

ja chodím prvý rok a hneď som si to cvičenie zamilovala a ak počúvaš a robíš to, čo ti vraví, tak pri malej námahe vidieť pekné výsledky.. 🙂