Vysoký krvný tlak a snažilkovanie

juzanka151
9. feb 2014

Ahojte chcela by som sa opýtat ci ma niektora z vas takyto problem ja sa liecim na vysoký krvny tlak uz dlhsiu dobu a chystame sa v blizkej buducnosti o babätko ,ale pocula som, ze by s tym mohli byt velke problémi.

sisaha
9. feb 2014

@juzanka151 tuto otazku by si mala adresovat lekarovi

juzanka151
autor
9. feb 2014

No to je tiez pravda ,ale chcela som vediet ci mal niekto takýto problem pred tehotenstvom a potom ako to dopadlo pocas neho 🙂

3kolka
9. feb 2014

Ahoj...mala som pred prvým tehu vysoký tlak a aj som brala nejaké prášky....Hned ako som otehotnela tlak zostal ukážkový 120/80 celé tehu...Pred druhým som mávala pravidelne 150/100-160/110 tep cca100-115 ale to som lieky nebrala a zase jak som ostala tehu sa mi tlak upravil na ukážkový celé tehu 🙂 to som bola jedna z tých šťastnejších....Asi by mal dr.vedieť či a ako by si to zvládla... 🙂 ale tak držim palčeky 🙂

marcelastierankova
9. feb 2014

Ahoj.liecena som 10 rokov na tlak.mam 2 rocnu dcerku.pocas tehotenstva som brala Dopegyt a magnezium.na poradni som mala vzdy vysi tlak.tych150-90,ku konci tehu som aj lezala v nemocnici,ale zvladla som to a nakoniec som rodila prirodzene 🙂 neboj da sa to zvladnut.

nikuska134
10. feb 2014

Ahoj... tiez som sa liecila na vysoky krvny tlak asi 7 rokov.. a ked sme s manzelom zacali uvazovat o babatku tak mi doktorka odporucila aby som minimalne 3 mesiace pred tym prestala postupne vysadzovat tabletky... a tak som aj urobila sice mi potom tlak vyskocil troska vyssie ale ako som zostala tehotna tak sa mi tlak upravil 🙂, tak dufam ze to tak aj zostane cele tehotenstvo