Výsyp na stehnách

slamka890
4. aug 2015

Ahojte baby 🙂 tak ma pred nedavnom zacal trapit nejaky vysyp na zadnej strane stehien :/ (take drobne cervene vyrazky) . Niekedy davno som na to pouzivala Excipial U lipolotio , len neviem ,ci sa moze pouzivat dlhodobo :/ Mate snim niekto skusenosti ? Viem ze existuje aj Excipial U hydrolotio aky je v nich vlastne rozdiel ? 🙂 Dakujem

bubelko
4. aug 2015

@slamka890 mozes ho pouzivat aj dhlhodobo. a rozdiel je v tom, ze lipolotio je mastnejsie.

slamka890
autor
4. aug 2015

@bubelko Mas stym aj osobnu skusenost ? 🙂 Ja som niekde citala ze ked ho dlhodobo pouzivas moze tito zmenit Ph pokozky a urobia sa nejake flaky :/ ..ale neviem co si mam otom mysliet ..skusim sa poradit s koznou 🙂

bubelko
4. aug 2015

@slamka890 mam. mne ho dal pediater pre starsieho syna, ked mal tiez vyhdzane nohy. pouzivali sme ca. 2 tyzdne vkuse rano a vecer, potom uz len po sprchovani vecer. ak su deti velmi suche - v zime, pouzivam po sprchovani.
sestra ho tiez pouziva - hlavne v zime. denne.
moj muz tiez.
ja pouzivam obcas.

mawka
4. aug 2015

@slamka890 ja som ho pouzivala dlhodobo, roky, roky, jedine, co sa mi stalo, ze sa mi zjemnila pokozka sucha, lebo som atopicka. a uz mi ho staci pouzivat v zime len, ked mam extremne vysusenu pokozku. na extremne vysusenu vzdy lipolotio a obcas si pomozem hydrolotio v lete, ked som vysusena. tento rok klopem na drevo, pokozku mam fajn v lete 🙂 a ziadne flaky som nikdy po excipiali nemala a to som ho na seba valila niekolkokrat denne dlhodobo. dokonca aj na tvar.

milota164
4. aug 2015

ahojte, ja ked sa nahodou vyhadzem tak kradnem malej Bepanthen, super premastuje a zjemni pokozku.

slamka890
autor
5. aug 2015

tak dakujem za rady bezim do lekarne :D .. a milota164 Ten excipial je predsa len co-to lacnejsi ;) :D .. na detoch nesetrim , ale ja sa asi uskromnim s tym excipialom :D ;) ..

mawka
5. aug 2015

@slamka890 na predpis je za euro excipial 🙂 nedas si ho radsej predpisat?

slamka890
autor
5. aug 2015

@mawka No ..rada by som ..len ci mi ho kozna predpise ;) kamaradke ho nechcela predpisat tak si ho kupila sama 🙂 ..

mawka
5. aug 2015

@slamka890 tak vzdy sa da nejak dohodnut no.. skus. za spytanie nic nedas 🙂