Výtok z pŕs

bejbytinks
10. okt 2015

Zdravím, dnes som si všimla že mi z bradaviek ide akási tekutina, je to minimálne množstvo ale sú akoby ,,mokré,,..je to bezfarebné ako obyčajná voda. Prsia ma nebolia jedine že bradavky sú akési tmavšie a na prsiach mám občas viditeľné žily...stretla sa už niektorá z vás s tým? Neviete o čo by sa mohlo jednať? 😲

katka1981
10. okt 2015

@bejbytinks, nie si tehotna?

bejbytinks
autor
10. okt 2015

@katka1981 Veď to že mám aj iné príznaky ale testy mi vyšli negatívne tak asi nie...

zuzup1
10. okt 2015

Ahojky, no a kedy mas dostat mrchu? Ja som prave takto zistila, ze som tehotna. Test mi tiez nic neukazal. Az tyzden po meskani mrchy.

seahorse27
10. okt 2015

Daj si skontrolovat u gynekológa hladinu prolaktinu...ak je vysoky, moze to byt pricina tvojich problemov.

bejbytinks
autor
10. okt 2015

@zuzup1 Ja mávam od začiatku nepravidelné takže týmto sa vôbec nemôžem riadiť...naposledy som mala koncom júla...budúci týždeň sa chystám na vyvolávačku, chcela som ísť už skôr lenže som mala pocity akoby mám dostať a doteraz nič 😒

zuzup1
10. okt 2015

Tak si skus rano odmerat baz.teplotu. to by ti mohlo tiez nieco napovedat.

bejbytinks
autor
10. okt 2015

@zuzup1 Skúsim len divné je to že už vyše mesiaca mám telesnú teplotu vždy od 37 do 37,4 inak som mávala predtým 36,4 normálnu....

zuzup1
10. okt 2015

Tak vazne neviem. Teplotu mas ako tehotna no test ti neukaze nic. Asi by si mala skocit k lekarovi. Tak sa aspon ujistis. Vezme ti krv a budes vediet na com si...

zuzup1
10. okt 2015

Prepac zle som to napisala ...respektive zle precitala tvoj prispevik. Tel.teplota asi moc nesuvisi z tehotenstvom...aspin pokial viem. Tak to skus z tou bazalnou.