Vyvolanie menštruácie injekciou po kyretáži

domik90
19. nov 2013

Ahojte žienky, mám taký problém, v septembri som potratila, dvakrát mi robili kyretáž v rozpätí troch týždňov, menštruácia mi stále neprišla a je tomu viac ako 7 týždňov od operácie. Doktorka mi pichla injekciu na vyvolanie je od toho už šesť dní a ani necítim, že by mala prísť.

Zažili ste niečo podobné? Alebo aspoň ak vám pichli takú injekciu, že kedy vám prišla menštruácia?

A ešte ma zaujíma, bola vaša menštruácia po vyvolávačke bolestivejšia alebo silnejšia či bola normálna? Ďakujem.

nikolet_89
19. nov 2013

@domik90 ahoj ja som si dala vyvolat po porode MS lebo som uz nekojila a neboj pride 🙂 aspon mne prisla myslim na 13 den a bola taka ako vzdy 😉

domik90
autor
19. nov 2013

@nikolet_89 až na 13?... ďakujem za informáciu 🙂 doktorka mi v piatok vravela, keď som bola u nej, že ak do 10 dní nepríde tak mám prísť... tak ak by neprišla na 10 deň tak sa nebudem zbytočne stresovať a ešte pár dní počkám... mockrát ďakujem

nikolet_89
19. nov 2013

@domik90 no mne hovorili ze do 14 dni 😀

domik90
autor
19. nov 2013

@nikolet_89 no to tak býva, že každý ti inak povie... :D no som zvedavá, že kedy mne príde

cerez
19. nov 2013

Som 2 týždne po laparoskopii a tiež mi urobili kyret lebo som silno a dlho krvácala. 3 dni dozadu som dostala menzes, ale len špinenie na čo nie som zvyknutá. Žiadne krvácanie. Myslím, že to môže byť tým. Ona ti príde a ďalšia po nej už bude normálna. Predsa je to zásah.
@domik90