Wobenzym a cysta

vendulena
30. máj 2018

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nemá niektorá z vás skúsenosť s wobenzymom a cystou v prsníku, známa mi poradila, že je taká možnosť, že by sa tá cysta vstrebala, po vybratí týchto tabliet, hrču v prsníku mám cca 2 cm a už vyše dvoch rokov, stále je sledovaná, zatiaľ sa nezväčšuje a je uzavretá, no mám strach, preto by som chcela skúsiť, či niečo okrem operácie nepomôže, na operáciu má zatiaľ neposielajú, pretože stále dojčím, ak má niekto skúsenosť, budem vďačná, za každý postreh, ďakujem

ikonica
30. máj 2018

skus si este nacitat nieco o serrapeptaze...je to tiez enzym... mozno lepsi a silnejsi ako drahy wobenzym...

ladenka4
30. máj 2018

Mne to nepomohlo vôbec

vendulena
autor
30. máj 2018

@ikonica ďakujem, pozriem sa 👧

vendulena
autor
30. máj 2018

@ladenka4 a tiež si mala hrčku?

ladenka4
30. máj 2018

Áno, dokonca viac mam

janinah
30. máj 2018

Nepoznám nkoho komu by wobenzym pomohol,dr. mi vravela-ved skúsiť môžte...ale....

adulikka
30. máj 2018

Tiež by som tomu neverila ,a drahé sú a čo som počula ako ich treba veľa cez deň zjesť...ja mam problém jednu tabletku...kukni si davkovanie...brr

caterine
30. máj 2018

Na cysty v prsnikoch by mohol pomoct Indonal forte skus pozriet na nete. Mne bolo z wobenzynu zle od zaludka nemohla som ho ani uzivat.

fia232
30. máj 2018

No ja som brala wobwnzym ale koli cyste na vajecniku a nie len raz ale naposledy má to uchránilo od operácie na ktorú si lekári brúsili zuby a že mi už nič nepomôže ...🙈😉treba skúsiť ináč nezistis...a pri wobwnzine je lepšie brat vacsie množstvo na deň

vendulena
autor
31. máj 2018

@fia232 myslíš, že môžem aj ďalej dojcit?

fia232
1. jún 2018

@vendulena fuuuu toto netuším ale bolo by fajn sa opýtať nato tvojho gynekológa ...snáď by to nemalo mat vplyv na dojčenie