Za posledný rok mi vypadali skoro všetky vlasy

pimls
25. okt 2020

Ahojte prosim Vas za posledny rok mi vypadali skoro csetky vlasy doslova mam holu hlavu a lekari mi len sampony a vodicky a vitaminy prate kopa penazi a nikto to blizsie neriesi. Viete mi poradit dermatologicku alebo lekara dobreho co s mi bude venovat a patrat po probleme? Asponby som chcela vediet preco. Strasne ma svrbi hlava neskutocne a potom zacalo to vypadavanie. Za kazdu odpoved budem vdacna.

marcellka32
25. okt 2020

Vyšetrenie u endokrinologa-stitna žľaza, potom vyšetrenie u trichologa-vysetrenie pokožky hlavy a vlasov...následná liecba

78787878
25. okt 2020

Mala som podobny problem so svrbenim hlavy, nie tak radikalny. Dermatologicka najskor vyhodnotila seboroicka dermatitida, potom mastne lupiny. Sampony, vodicky. Nezabralo. Nahodne som v lekarni videla reklamu na vysetrenie vlasovej pokozky pomocou kamery a vyskusala som s vyhodnotenim suche lupiny. Sampony vodicky zabrali hned. Inak mam aj hypofunkciu stitnej zlazy, co obnasa vypadavanie vlasov. Takze endokrinolog urcite.

pimls
autor
25. okt 2020

No uz som bola u trichologa a nic mi nepovedali podstatne a idem k endokrinologovi sa objednat tak snad nieco pomoze

marcellka32
25. okt 2020

@78787878 čo si kúpila v tej lekárni?

tindal82
18. mar 2021

@pimls ahoj,ako tvoj problém? Pomohlo ti niečo?

pimls
autor
18. mar 2021

Ahoj nepomohlo mi nic bola mi diagnoatikovana alopecia a treba sa s tym zmierit tak sa teraz zmierujem 😀

tindal82
19. mar 2021

@pimls och to mi je ľúto,ja som tiež na tom podobne 😭😭😭