Zablokovaná hrudná chrbtica

ivett311
25. sep 2016

Zablokovana hrudna chrbtica a tazke dychanie. Mali ste uz? Dakujem.

sonetta
25. sep 2016

@ivett311 mala. pri skladani tazkej prepravky z vysky ma seklo medzi lopatkami, nevedela som chvilu ani dychat. doteraz ma to miesto pri zmene pocasia boli, tak asi tam nieco mam. na magnetickej som bola takto presne pred rokom, ale doteraz som nemala cas si ist pre vysledky. 😒

janinah
25. sep 2016

A o čom máme diskutovať? smer lekár,doma sa s týmto trápiť je nemúdre a ísť takto do práce hoc napchatá liekmi je vyslovene hlúposť.

sonetta
25. sep 2016

@janinah ja si neviem ani predstavit ist v takom stave do prace.

catherinah
25. sep 2016

Ano. Skoncila som na pohotovosti s obstrekmi a s PNkou

janinah
25. sep 2016

@sonetta sú aj také "hrdinky",zažila som,kolegyne robia za ňu,ona chuderka sa nevie poriadne hýbať,ale deň má zaplatený..ale nebudem tému meniť

ivett311
autor
25. sep 2016

Ja som uz bola u lekara, zatial som dostala iba novalgin. Ale je to horsie, zajtra idem zase..Mam ist hned na ortopédiu alebo kam??

gora8
25. sep 2016

@ivett311 mali Ti predpisat aj nieco na uvolnenie svalov, napr. Dorsiflex. Skus suche teplo, klud a pripadne naplast flector. Ten Dorsiflex si pytaj, rychlejsie to provoli.

sonetta
25. sep 2016

@ivett311 novalgin mas len od bolesti, to som mala aj ja, plus som dostala dorsiflex na uvolnenie a chodila som aj na injekcie, ked mi to nepomahalo, poslala ma obvodna na neurologiu

janinah
25. sep 2016

@ivett311 na neurologiu choď ako akútny prípad,treba tlmiť bolesti teraz, suché teplo a dorsiflex je výbornýá rada. na neurologii dajúnejaké infúzie, naprávanie v akútnom štádiu je zakázané

ivett311
autor
25. sep 2016

Ten flector a dorsiflex mozem? Este kojim..

eeffka
25. sep 2016

@ivett311 mne pomaha si lahnut na futbalku ( vascia lopta) pod chrbat a rukami krutit ako motylik, vsetko samozrejme pomaly a opatrne.
vacsinou mi najprv pukne v zadu potom v prednej hrudnej kosti a potom je uz dobre.

ivett311
autor
25. sep 2016

@eeffka dakujem za radu

eeffka
25. sep 2016

@ivett311 nie je za co, dufam ze pomoze.ja cim som starsia tym som haklivejsia na chrbat.staci ze zaspim v aute a uz ma picha na hrudniku. :(

ivett311
autor
25. sep 2016

Na ja teraz niekolko tyzdnov spim vo vedlajsej izbe lebo malemu idu zubky a tam mam taky stary gauc mozno ani to nerobi dobre a este aj maly chce byt stale na rukach..

gora8
26. sep 2016

@ivett311 ked kojis, porad sa s lekarom, ale urcite mozes suche teplo a magnezium. Drzim palce 🙂

ivett311
autor
26. sep 2016

Poslala ma na ortopédiu a na kardiograficke vysetrenie..az zase myslim na to najhorsie 😞😞😞

gora8
26. sep 2016

@ivett311 neboj, so srdcom to nebude mat nic spolocne 😉

ivetka_kamo
26. sep 2016

Mňa s tým poslali na rehabilitácie a veľmi pomohlo, odblokovali na prvom sedení a všetky ťažkosti odišli