Zabudnutý steh po sekcii

sivana09
21. okt 2019

Ahojte, Som 18 dni po sekcii, stehy mi vyberali uz pred vyse týždňom a priblizne tyzden mam bolestivu jazvu, pred pár dňami mi na jednej strane opuchla a scervenala, bolest sa stale stupnovala, pri kazdom pohybe a aj na dotyk... Potieram si to uz druhy den vodkou, ako mi kazal doktor... A dnes po sprche ked som si to isla natriet vodkou som uvidela pri jazve vypadnuty kus modreho stehu.
Mali ste niektora takto zabudnuty steh? Ako sa to potom zahojilo? Co ste s tym robili? Mozem si dat na to Betadine?

martinals
21. okt 2019

Ahoj radšej by som zašla k dr.,nech sa pozrie a zhodnotí,ak je tam zápal možno skôr odporučí nejakú ATB masť,pre istotu.

kolieskova232
22. okt 2019

ak to mas zapalene, tak si to daj este pre istotu pozriet. ja som mala po operacii tiez taketo stehy, ktore zacali vykukat tak neskor, no vybrali mi ich a bolo dobre. mne dost na taketo jazvy pomohlo betadine

1bambinko1
22. okt 2019

@sivana09 ja by som zašla k dr, ale betadine masť je top, na všetko ja som si to dávala aj na otvorenejšie rany, aj psom, koňom to dávame ked majú niečo, najlepšia dezinfekcia, či masť či tekutá