Začervenanie intímnosti. Čo robiť?

lenus1885
22. mar 2013

Ahojte, taká možno divnejšia otázočka..Ale, keď mam tam dole, takú podráždenu pokožku - začervenanú, už asi 4dni, a zdá sa mi že sa to moc nezlepšuje, čo mám robiť? Je mi to dosť nepríjemne ísť aj za doktorom, ak sa to nezlepší do pár dni budem musieť ísť, lebo ma to trocha aj štípe - akoby zaparené..Nemáte skúsenosť s takouto nepríjemnosťou?

clarissa
22. mar 2013

Moze to byt bud podrazdene z holenia alebo nejakej kozmetiky,na ktoru mas mozno alergiu,ale skor si myslim ze ide o kvasinkovu infekciu,alebo nieco take takze asi by som vyhladala lekara,ked to neprechadza.....Alebo vyskusaj bepanthen,detsky puder alebo sudocrem,mohlo by to zmiernit

mircalla
22. mar 2013

Tiez si myslim, ze kvalinkova infekcia, neznepokojuj sa, je to dost bezne. Ak mas ak take biele hrudky, tak to bude ono, nemusi to byt vela. Napriklad to byva z plavarne, sexu, antibitotik, antikoncepcie, stravy. Kus si vaginalne tablety canesten, su bez receptu, mne pomohli, nedavno som to mala z antibiotik.

cerez
22. mar 2013

Za to sa predsa hanbiť nemusíš a dr. je tam od toho, aby ti pomohol. Ja to mala tiež v čase keď sme sa s manželom pokúšali o druhé dieťatko. Určite choď za ním, urobí ti ster a nastaví liečbu. Zbavíš sa toho rýchlo ako by si riešila niečo podomácky.

kristiii
22. mar 2013

nepochopila som presne či myslíš vnútri alebo len okolie, ak vnútro asi by som skúsila ten canesten alebo priamo doktorku, mne kedysi predpísala fungicid alebo ako sa to volalo takú mastičku, ak myslíš len okolie tak skús sudocrem, na podráždenú pokožku napr. po holení alebo na zaparenie je super

jerryjanka
22. mar 2013

mykoza ako vyšitá - samo sa to nevylieči treba zvyčajne krem alebo tobolky , predísť sa dá probiotikami, nosenie bavlenenych klasicky nohavičiek nie tanga, žiadne čipky a umeliny, menej cukru. po sexe sa odporuča vycikať.

barchee
22. mar 2013

ja som to raz mala ako reakciu na antibiotiká, bolo to len zvonka červené, opuchnuté, podráždené, prešlo to ako som dobrala tie lieky. Ale nepíšeš, že či je to podráždené len zvonka alebo aj vnútri, či to svrbí ale len bolí, či máš aj výtok alebo nie.... 😉

zuzyk21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz