Zakalený moč

vladkabalazova
21. jan 2022

Ahojte mám obličkové kamene od včera sa cítim slabá myslela som si do teraz že mám chrípku bolesť hlavy celeho tela aj bolesť obličiek horúčky pred chvíľkou som šla na wc a mám dosť zakaleny moc niesom si istá že či je ako krvavý alebo hnedý mám mocove kamene chodím aj po dokotroch naposledy pred vianocami som bola ja kontrole na sono ľavej obličky mám tam zavedeny stent na sono povedali že tam už nevidia kameň ale už dva dni sa cítim nadku a ten moc ma strašne vystrelil som tu sama aj z deťmi muž išiel do roboty

deti95060810
21. jan 2022

kalný môže byť ak aj málo piješ... pri močových cestách treba veľa veľa piť tekutín...

vladkabalazova
autor
21. jan 2022

@deti95060810 aha volala som aj dr.povedala že asi zapal silný moc.ciest obličkové kamene mám v oboch oblickach do ľavej mám zavedený stent a začala ma aj ťa práca už bolieť obidve naraz boli ma aj celé telo horúčky mám až 40tky 😒dr.mi predpísala antibiotiká tak dúfam že ten moc a ustali a aj tie bolesti

vladkabalazova
autor
21. jan 2022

@deti95060810 a asi som aj alergicka na kvapky algifen tak neviem že teraz čo mám užiť proti bolesti lebo ibalginy mi len zníži horúčku nič viac poobede po tých kvapkách sa mi do hodiny objavili také pluzgieriky tri a teraz pred necelom hodinou som ich zas užila a zase má strašne svrbi dlane

vladkabalazova
autor
21. jan 2022

@deti95060810 a ešte sa chcem opýtať lebo keď mi prejde bolesť aj horúčka cítim sa tak čudne príde mi nevolno z ničoho nič a tak neviem to ani opísať poriadne mám aj zavraty je to normálne podal vás?a ak mám zapal moc.ciest prejde mi to po tých atb.?a ešte jedna otázka je normálne pri tom zápale že ma bolí hlava nohy ruky driekova oblasť a keď idem na malú ma to aj stipe trocha včera keď som mocila som mala pocit akoby ten moc bol horúci je to normálne?za všetky odpovede vopred ďakujem