Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zakopla som do skrine a dosť to bolí. Mám ísť k doktorovi?

keksyk23
24. feb 2015

babyangel
24. feb 2015

určite treba ísť na pohotovosť. Lekár by to mal vidieť pretože to nevyzerá najlepšie a môže to byť zlomené.

libka1
24. feb 2015

Toto sa nemozes pytat vazne, ze? 😅

alexia11
24. feb 2015

OMG tie nechty su chutovecka 😀 aahaaaaaaa nuz, na foto nevidno kosti ako na RTG, takze odpoved vam da len lekar, ktory si prezrie snimok.....drzim palce,,nech to nie je zlomene.... 😒

petra7777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
24. feb 2015

No ked uz mas cas sa toto tu akoze smrtelne cazne pytat tak si najpv v klude odlakuj / dolakujnechty ak tobude este aj potom boliet tak skus ist na pohotovost.

stellamaris
24. feb 2015

jasne,ze chod na pohotovost.Ked budes ok,prosim ta,nalakuj si pekne nechty 🙂

lenka07
24. feb 2015

Jasné ja som mala to isté už tri krát ale malíček a zakaždým my to spevnili leukoplastom aby som si ti veľmi nenamáhala a posledne my už dali aj dláhu po troch týždňoch už som ako tak mohla chodiť ale boli to stále moje malíčky na oboch nohách to už majú vyskúšané a na pravej nohe dvakrát 😃😃teraz sa my to smeje ale vtedy som nemohla chodiť 😔. Tak čím skôr k lekárovi šup šup. Ozaj Petru neber vážne asi nevie aká je to bolesť v tej chvíli ti je jedno či máš dokonalú pedikúru alebo nie .

lenjara1
24. feb 2015

Oh dievčatá niekedy ste viac než ustipacne. Ale o tom asi fórum je. No mňa by sa asi tie komentáre dotkli.

leeenka26
24. feb 2015

Ja som mala takto isto fialovy palec na nohe a zlomene to bolo a dr mi povedal ze tam boli aj nejake zlomeniny z minulosti. Mala som to opuchnute aj. A nedali mi na to nic.len setrit a nestupat priamo na to ale podla mojho nazoru kazda zlomenina je ina a ak mas viac ako 1 prst zlomeny zrejme postupuju inak.

loliki
24. feb 2015

Zeny milé, vyjadrujte sa k otazke. Má tam modrinu na tri prsty a vy tu tocite o laku na nechtoch. Ked som bola tehotna, nevedela som ani ostrihat tie nechty na nohach a asi ani vy nie. Mozno ma aj vacsie starosti a nestiha. Ale najlepsie by bolo, keby ste pridali k tym ustipacnym komentarom aj vase fotky o aktualnom stave Vasich nechtov na nohach.
Keksyk23 chod k doktorovi, nevyzera to dobre.

ladyzs
24. feb 2015

Ahoj ja som mala pred dvomi tyzdnami zlomeny malicek. Cely modry, ale s malickom nic nerobia tak mi kamarat zachranar kazal si to natierat octanovou mastou a zlepit si prsty dokopy aby sa nepokrutil. Ale ty ich mas vsetky radsej chod. Mna to ete stale boli zle sa mi chodi. Uff verim aku bolest zazivas☹

tajka1986
24. feb 2015

Moze to byt len silno udrete ak s tym mozes hybat a dostupovat ako tak,tak zlomene nwmusi byt,na par dnii by mozno pomohla octanova mast a uvidis ci bude menej boliet. Pre tie sikovnice co maju tip top nechtiky nemam radswj slov no chcela by som vidiet vase pazure😀

jabadaba
25. feb 2015

ej, ale ste tu sproste podaktore! Tip top nechty na nohach su pri uraze to posledne co by ma zaujimalo! Je to bolest ako svina a dokaze pretrvavat nepekne dlho!

K autorke - mas tam riadny hematom, pokial by si nesla lekarovi, aspon v lekarni si treba kupit Reparil gel, ktory pomaha vstrebavaniu krvnych podliatin, zamedzuje pripadnym zapalom a tlmi aj bolest. Priipadne sa porad v lekarni, je aj brufenova mast, ak by Ta to privelmi bolelo. 😉

esterba
25. feb 2015

Tak mna by teda nechty na narazenych/zlomenych prstoch nenapadlo lakovat. Uz po ostrihani by som sa citila ako bohyna... Ked si nie si ista, sup k lekarovi 🙂

hameeda
25. feb 2015

ano chod, ja som tak pred casom zakopla doma v sobotu a presne tak mi to sfialovelo, isla som k lekarovi az v utorok, a musel mi to nanovo lamat, priserne to bolelo, a dnes uz to je ok, ale aj tak su dni kedy ma to boli

Tu začni písať odpoveď...

Odošli