Zápal krčka maternice po pôrode. Ako sa to lieči?

danculik
16. júl 2007

Milé maminky.Som dva mesiace po pôrode,na kontrole u gynekologa som bola asi pred dvoma týždňami,dneska som volala po výsledky a zistili mi,že mám mierny zápal krčku maternice.Stretli ste sa niektorá s tým?Ako sa to lieči??Je to vážne ochorenie?strašne sa bojím...v živote som nemala žiadne problémy...prosím o radu...

sandra0
19. júl 2007

Ahoj.Mam podobny problem..akurat ze ma moj gynekolog nechal so zapalom 12 mesiacov po porode chodit bez liecenia po svete a dnes to ma zle nasledky..nova gynekologicka mi okamzite urobila vysetrenia a nasadila liecbu...vaginalne antibiotika-cipky..zapal uz ustupuje...
tak vela stastia..Sany

meusicka
1. jún 2009

ahojte obnovujem temu, takisto mi zistili zapal po porode, som uz 4 mesiace po porode a lekar mi to teraz zacal riesit. kedze kojim, nemozem brat atb ako take a predpisal mi nejake cipky, mam ich pouzivat 6 dni, potom mesiac pauza a potom zase 6 dni a tak ist na kontrolu. Dr sa ale tvaril dost skepticky a teraz sa bojim, ci mi to zaberie. neviete poradit nejake ine sposoby liecky, sedave kupele, bylinky ale hoci aj nahrievanie biolampou, ci to pomoze?? dakujem

gabii83
11. nov 2010

obnova témy, navrh na sedave kupele, biolampa pomozu, odkedy som malu porodila mam tento isty problem...☹
a este stále .....

sya
2. júl 2013

@sandra0 ahoj.mam podobny problem gynekolog mi robil cytologiu po 15tich mesiacoch po porode,a zrazu mierny zapal sa dozviem od sestricky po telefone ze mam prist este na kontrolu.no normalne mam strach co bude a ci neni uz neskoro ktovie od kedy uz ho mam.ako si sa ty dlho liecila?a co si vsetko postupila?dakujem za odpoved!

sya
2. júl 2013

@gabii83 a aku si mala diagnozu prosim ta.co vsetko si musela postupit?mas ?aku radu co ti ozaj pom,,ako dlho to trva?

gabii83
2. júl 2013

dlho som to mala neboj dostanes sa z toho no dg a pod veci ti nepoviem bolo to davno....

alisia244
1. jan 2023

Ahojte keď ste mali zapal krcka maternice bolestí ste mali len v podbrusku alebo aj vám to už išlo až hore do chrbtice ako je lave rebro...alebo ak ste mali cysty a endomemetriozu aké ste malú bolestí ďakujem