Zapálené vyrážky - ako sa ich zbaviť?

lenka0808
26. nov 2019

Ahoj žienky,rada by som sa s vami podelila o moje trápenie s vyrážkami,ale poďme postupne od začiatku ako som prišla k zapaleným boľavým vyrážkam. Keď som otehotnela,tak asi v treťom mesiaci sa mi začali robiť boľavé vyrážky na brade a samozrejme to ani časom neprešlo pridružovali sa ďalšie k tým starým,tak som to nejako neriešila,samozrejme hormóny robia svoje 😊 prvoradé bolo dieťatko ako moja tvár... Ale ako sa blížil pôrod začali sa tvoriť nové a najhoršie na tom je,že na nose a okolo nosa,keď som porodila,začala som to riešiť s kožnou a tá mi nasadila ATB,ktoré som mohla popri kojení. Na chvíľu to zabralo,ale baby ja už mám 13 mesačného syna a ja tie boľavé vyrážky stále na tom nose a vedľa nosa mám,brala mi už aj krv a povedala mi,že to mám rozbúrené hormóny, ktoré sa mi po pôrode neukľudnili. Ku kožnej chodím ako na hodiny klavíra. Takže nasadila mi ATB a zvažuje hormonálnu antikoncepciu,s ktorou som neni zase ja stotožnená a neviem čo mám robiť,samozrejme nechcem chodiť ako strašiak lebo fakt tá tvár je hrozná,ale neni som nadšená ani tou antikoncepciou,baby ak ste si niektorá niečím takýmto podobným prešla,napíšte mi,čo ste s tým robili ďakujem. Za každú radu 😊😊 a

11miska07
26. nov 2019

vyskúšaj inu kožnu, ja som mala tiež zapalenú pokožku a musela som riešit upravu stravy a chvilu aj kortikoidy, potom sa to ukludnilo, odoznelo, vyliecilo, ale bola som u troch roznych koznych dr.

system
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goldana
29. nov 2019

a brala ti kožná aj ster z tých vyrážok? Veď tam kľudne môžeš mať aj zlatého stafylokoka alebo hocičo iné, a tam treba preliečiť antibiotikami. Masti sú málo....

lenka0808
autor
29. nov 2019

@goldana ster so mala sterilny a ja mám nasadené momentálne ATB

skrinkaminka
6. dec 2019

Ahoj takže zalálené vyrážky sú len odrazom čo sa to deje vo vnutri tela. Odporúčam detoxikaciu organizmu a pravidelné čistenie pleti spravnymi vyrobkami. Kludne mi napíš poviem ti podrobne ako na to a ako sa ich zbavit navždy 😉

1522694
5. jan 2024

Dobrý večer môžte aj mne napísať lebo a ja sa trápim už celé 3roky z bolesťou na tvary už teraz som celá opuchnutá
Bola bi som rada keby ste mi napísali 😊