Zapálený lalok po prepichnutí

kukypink988
5. mar 2022

Ahojte idem si sem k vám pre radu asi týždeň a pól spatky som si prepichla uši nastreľovacou pištoľou z aliexpress v ktorej bola zabudovaná už náušnica…prvé dni v poriadku ale urobila som chybu a vybrala som ich po týždni von a dala si tam iné náušnice inak si to striekam septonexom a natieram alphou ale mám to červene okrem toho mna to boli aj bez dotyku a z vnútra som mala červený hustý výtok plus chrastky neviem čo mám robiť či mám náušnice vybrať a nechať to zarostnut alebo čo s tým mám robiť cítim tam aj pálenie po nastriekani spreju a bojím sa aby tam nebola infekcia alebo niečo poraďte čo mám robiť ?
Inak podotýkam že pred nastrelením som ich vyvarila vo vrelej vode a nastriekala na nich septonex plus alpu

mec321
5. mar 2022

tak v prvom rade si si to asi mala dať radšej nastreliť niekomu kto to robí niektorí všeobecný lekári to vraj robia alebo tatéri.. a ak to nebude z pištole tak to môže byť aj reakcia na tie naušnice.. alergia na bižu… jedine dať ich von a uvidiš či to prestane.. ale podľa mňa je to určite infekcia zapal

kukypink988
autor
5. mar 2022

@mec321 tak akože veľa ľudí si to prepichlo samo a bez problémov ,nieje na tom nič strašne len mna to dosť boli takze neviem či sa to dá nejako zachrániť alebo čo

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukypink988
autor
5. mar 2022

@viestta ďakujem tak ja si v pondelok vypitam od obvodného tu masticku a vymením náušnice akurát som dala náušnice dole a z vnútra to mám biele a celé napuchnute plus to dosť Pali

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukypink988
autor
5. mar 2022

@viestta myslite že mna s toho môže boliet aj hlava ? Akurát som tu náušnice vybrala a prestrikala ucho ale skúsim si tam dať tie zlate náušnice :/ len mám zapálenú len jednu dierku na druhom uchu to take strašne nieje

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz