Závislosť na sladkostiach

ematko29
4. apr 2016

Ahojte zienky,o chudnuti je tu vela tem,ale ja som vyslovene závislá na sladkom.Moja povodna vaha bola 53kg a bola som spokojna a mam 158cm.Ide o to,ze som si prezila velmi stresove obdobie najprv predcasny porod a potom som prisla o mamku.Doslova som sa ukludnovala jedlom.teraz mam necelych 70kíl.Manzel ma lubi,ale dal mi najavo ,ze by bol rad keby som schudla.Ze sa mu viac pacim stihlejsia.Chapem ho.Jedna vec mi vyhovuje na tom ,ze som pribrala a to su väčšie prsia 😊.Ale ja sa aj hybem aj som zacala behat a vecer nejem,len tie sladké mnamky.Je to doslova zavislost ,neviem to nicim nahradit.Normalne ma napadlo,ze zacnem fajcit,ale to je hovadina😳.Ak mate skusenosti prosim podelte sa o ne 🙂.dakujem

lorela
6. apr 2016

@radsej_knihu Nie je mojim cieľom v tejto téme dávať ti neustále protiargumenty.

bestester
29. apr 2016

@ematko29 spomenula si vek a hormony, myslim skor ze tymi hormonmi.. ;) tie nas dokazu neskutocne ovladat a mi sa im nevieme branit :/

ematko29
autor
29. apr 2016

@bestester uz viem aj pricinu.inzulinova rezistencia.:(

bestester
5. máj 2016

@ematko29 mmm to nie je moc dobre :(

ematko29
autor
5. máj 2016

@bestester uz beriem aj lieky ,ale nejak to nezabera:(

lorela
5. máj 2016

@ematko29 To chce čas...

ematko29
autor
5. máj 2016

@lorela ved hej 🙂

bestester
12. máj 2016

@ematko29 daj tomu cas - hlavne klud a pozitivne myslenie, dobre? 🙂

fuska
12. máj 2016

@ematko29 Skus si davat ovocie alebo zeleninu. Vies, kolko bordelu je v sladkostiach? Precitaj si nieco o palmovom tuku.

andrea1010
12. máj 2016

ahoj, tiež som mala taký problém, bolo to strašné, pri výške 164 cm som vážila 70 kg, bola som ako na prášky, ale čo ti poviem, tak to ťa nepoteší, jednoducho s tým musíš seknúť, prvé 3 týždne boli muky,ale zamestnávala som sa, ako sa len dalo, ke´d už to prišlo, dala som si kúsok tej najtmavšej čokolády, aká existuje ( fuuuj, odpor zostal doteraz, chutila ako kakao 😀 ), po pol roku cvičenia a mnohých obmedzení sa mi podarilo schudnúť na 55 a vyzerala som a cítila sa skvele ( ono by to trvalo doteraz, ale čakám bábo ). Jedz ovocie, zeleninu, bielkoviny, tie zasýtia na dlhšie, jedz často, ale málo a hlavne musíš vedieť, ako vyzerá správna porcia a veľa, veľa pi, voda je veľká pomoc, držím palce, určite to zvládneš, dá sa to, ale nie pre manžela, nie pre rodinu, ale pre seba to musíš robiť a musíš byť o tom presvedčená a nezabudni na šport, beh a plávanie je super 🙂

tyelde
12. máj 2016

ja pred pár mesiacmi by som bola schopná žiť len na cukre keby sa to dalo...potom som sa ocitla v zahraničí, kde boli sladkosti oveľa drahšie ako tu a nejak som si povedala že za tie prachy si radšej kúpim niečo "normálne"...a potom mi zrazu sladkosti prestali chýbať 🙂 nevravím, že si občas niečo nedám, ale nemám také nutkanie ako predtým...takže za seba poradím skúsiť nahradiť ovocím, alebo aspoň peč vlastné koláčiky ktoré sú zdravšie a aspoň vieš čo si do toho dala 🙂

ematko29
autor
12. máj 2016

Dakujem zienky.Uz to celkom ide.Zatial si dam sladke doobedu a potom uz nie.zvykla som si uz tak vecer uz nemam take abstaky.Este doobedu to nahradit ovocim a bude to uplne super.Uz si vecer aj zacvicim tak je to na dobrej ceste 🙂

andrea1010
12. máj 2016

@ematko29 juuuuj, veľmi držím palce, uvidíš, podarí sa ti 😎

ematko29
autor
12. máj 2016

@andrea1010 Dakujem krasne 😊

zuzkabeuty
8. jan 2024

@alaguema zwlenw vo velkom poškodzujú štítnu žľazu vhodnejšia je keto strava ak su v tele zápaly a problem z cukrom