Závraty a točenie hlavy

nadaa1
19. nov 2018
Dobrý deň chcela by som vedieť či nemá niekto skúsenosti s točením hlavy ja už som po pôrede 2 detí a po 2 baby sa mi neustále točí v hlave a mám pocit ako keby som padala dole ale nie vždy niekedy to prejde ale vždy sa to vráti a som stále unavená a pichá ma na ľavej strane pri srdci alebo tak pod prsníkom bola som u doktorky povedala že to nie je nič so sdrcom vzala mi krv a všetko dobré tak neviem že prečo to tak mám piraďte mi ďakujem
lorela
19. nov 2018
@nadaa1 Môže ísť o tetániu alebo problémy s chrbticou (krčnou chrbticou).
Navštív neurológa a dovtedy si nasaď magnézium.
17juraj17
19. nov 2018
@nadaa1 Tak moze to byt tetania, vestibularny syndróm, krcna - hrudna chrbtica, vnutorne ucho, kolisavy tlak ..... atd atd ale samozrejme aj daleko horsie veci. Skus neurológa a nez sa tam dostanes par x skuseneho masera a uvidis.
anna1938
19. nov 2018
Aj ja ti navrhujem navštíviť neurológa, býva to z kŕčnej či z hrudnej chrbtice alebo pri nejakom probléme z kŕčnymi cievami alebo s vnútorným uchom. Ja som to tiež zažila, točenie hlavy i závrate, ale pri srdci ma nepichalo, trochu mi pomohli lieky od neurológa s betahistínom
mishadudy
24. nov 2018
Skuste navstivit neurologa. Ja mam s tymto problemi uz vyse roka + bolest krcnej chrbtici, no posledny cas mam aj velmi kolisavy tlak, raz je vysoky raz nizky, no ked mam zavraty tak je väcsinou vysoky..dost mi je zle, taha ma do strany, zhorsi sa mi zrak ale len v tu chvilu, srdce busi az tak, ze mam pocit ze mi vyskoci a uz sa pridruzila aj triaska..este stale neviem co presne mi je lebo ma este cakaju vysetrenia
sona2014
12. jún 2019
@mishadudy ahoj ja mam asi.mieco podobne,ako si natom.zistili nieco,dakujem
mishadudy
12. jún 2019
@sona2014 tetania a cervikobrachialny syndrom
sona2014
13. jún 2019
@mishadudy a ten cervikobravhialny syndrom ti urcili na zaklade Magnetickej?ja mam kazdodenne tahanie a nestabilitu na rozne strany.tie zavraty si mala len prilezitostne alebo stale?dakujem krasne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli