Zdravotné problémy - cysta na vaječníku a zápal. Máte podobné skúsenosti?

mokilko
26. mar 2008

baby som tu uplne nova, este neviem ako vase forum uplne funguje ale potrebujem pomoc alebo aspon radu.Gyekologicka mi diagnostikovala cystu na vajecniku.ako liecbu mi nasadila Tyaminove injekcie.a to som isla doktorke so zapalom.mala som strasne silny vytok, bolesti a neuveritelne ma vsetko vnutri a aj vonku svrbelo.zacalo to neprijemnym vytokom tvarohovej konzistencie.ale nasla sa cysta.mam uz zasebou 7 injekcii.zlakla som sa, pretoze som abnormalne zacala priberat, a na bruchu mi velmi vystupili zily.mam akoby priesvitnu kozu.mam nafuknute brucho, som nervozna.moze sa stat aj nieco take, ze by sa doktorka mohla tak kopnut, ze by si pomylila cystu s tehotenstvom?nechcem na to ani pomysliet......
v poslednych dnoch sa mi opat vratilo aj svrbenie.....no to doktorka momentalne neriesi, no hej, len nech si to skusi....
s priatelom sme po dlhej absencii chceli vyskusat aj sex, no nedopadlo to dobre.ked som sa obzrela tam dole, co ma donutil neprijemny pocit svrbenia, az som sa zhrozila a neverila vlastnym ociam!!!!
mala som ju tak strasne opuchnutu....proste vsetko.vchod do posvy, pysky, klitoris zvacsil objem najmenej 5x.....
tak som zvysok romantickej noci preplakala.
PROSIM vsetky, ktore maju podobne skusenosti, podelte sa o ne somnou....rada prijmem kazdu radu.
dakujem Marianna

tretulka
26. mar 2008

mokilko, chod k dr, isto mas nejaky zapal, ktory treba preliecit,...nieco podobne mala moja kamoska, ak sa Ti nepaci pristup dr, zmen gynekologa...drzim palce

wienika
26. mar 2008

mokilko, urcite chod k doktorke alebo si najdi inu...
aby si vylucila tehotenstvo,urob si test. podla mna mas silnu mykozu a to by sa malo preliecit antibiotikmi. ja som to mala tiez, cela bola opuchnuta, svrbela a tiez ten vytok. doktor mi dal canesten, mast a 3 tabletky a pomohli. odporuca sa , aby sa preliecil aj partner, tak treba, aby si aj on natieral tou mastou. mali to aj viacere moje kamosky, toto vzdy zabralo, ale musis ist urcite k lekarovi......
neboj sa, dobre to dopadne....ja si myslim, ze to preskace kazda zena.... 😉

mokilko
autor
27. mar 2008

dakujem vam velmi 😎 skusim a urcite dam vediet

mokilko
autor
29. mar 2008

vcera som bola u doktorky na predposlednej injekcii, zmienila som sa jej o znovuvratenom probleme, no ta mi povedala, ze je to uplne normalne, ze to zmizne same od seba, ked sa dolieci ta cysta.no ja nemam ten pocit.ako sa moze zaúal sam stratit?asi zmenim doktorku.som uz z toho nanervy

bombulka
29. mar 2008

okamzite utekaj od tejto lekarky, je to sice pekne, ze ti chce poriesit cystu, ale mykoza, ktoru pravdepodobne mas, sa len tak sama od seba nevylieci. uz som mykozu mala, ale nikdy to nebolo az take zle, aby som bola taka opuchnuta, len to bol trosku naliate a cervene. musis sa pirserne trapit, aspon ja ked som mala mykozu, tak som bola nervozna jak das, ani sadnut si poriadne nevies, aj pri chodeni to svrbi a picha. nechapem, ako ta moze s takym niecim odbit, ved je to banalita, ktora sa da lahko vyliecit. cysta nema s mykozou nic spolocne. na tvojom mieste by som okamzite isla k inemu lekarovi, aj ja teraz menim, pretoze sa tiez neunuva zaoberat sa mojimi problemami, nikdy mi nic nie je. je kopec inych lekarov, ktori ta daju do poriadku, tak nevahaj 🙂 drzim ti palce a ozvi sa, ako to dopadlo.

binki
29. mar 2008

zkoušela jsi Wobenzym, měla jsem také cysty, ale v uzlinách a tohle jedinné mi na to pomohlo 😉