Zhoršila sa mi pleť a padajú mi vlasy

sarinka2012
9. nov 2014

Ahojte baby,v poslednych tyzdnoch sa mi velmi zhorsila pleť a padaju mi vlasy ako nikdy predtym,ani v tehotenstve som nemala ziadne problemy ☹ Nie som v strese,som spokojna,štastna,dcerka mi robi radost a manžel poslucha 🙂 čiže psychicku pričinu uplne vylučujem,neberiem antikoncepciu ( a nie som ani tehotna 😀) či chora,všeobecne vyšetrenia aj krvny obraz dopadli dobre takže neviem kde je problem,mozno je to tym že nastala jesen 😉 Ak je tu niekto taky kto ma skusenosti s určitym pripravkom,doplnkom vyzivy alebo kozmetikou ktora mu naozaj pomohla (plet,vlasy alebo kombinovany pripravok) budem velmi vdacna,na internete sa samozrejme daju najst stovky preparatov,ale rada by som sa riadila osobnou skusenostou,dakujem

bonaqa2013
10. nov 2014

Zinok, selén a vit. E. V lekárni mi dali Zinkosel. Možeš si to kúpiť aj osobitne. mne tiež padali vlasy a po mesačnom užívaní je to lepšie.

monkabr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarinka2012
autor
10. nov 2014

@monkabr dakujem ten krem ma zaujal,nevies mi nahodou pobedat na aky typ pleti je vhodný,ja mam velmi citlivu a suchu plet,ale nikdy som s nou nemala problemy ako teraz,pouzivam prirodne kremy bez parfumov, inak mi zial plet reaguje scervenanim

lenaxi
10. nov 2014

Ahoj,vlasy aj mne velmi padaju,vyskusala som uz vsetko a stale je to rovnake.ale na plet mi velmi pomol krem eucerin,mala som cervene suche flaky po tvary,celkovo suchu plet a tento krem mi velmi pomohol,kombinovala som ho aj s odlicovacim mliekom eucerin

monkabr
10. nov 2014

@sarinka2012 Ze vraj na vsetky typy pleti pisu, neviem, moja mamina ho pouzivala asi 2-3 mesiace na vrasky a krasne jej vyhladil, az necakane, ziskala aj zdravsiu farbu, omladla o 10 rokov. Nie je cisto prirodny tem krem, co je aj pre mna minus, kedze som zastankina prirodnej kozmetiky ako aj mamina, ale chcela ho vyskusat, kedze mame super skuseosti s ac11 na vnutorne pouzitie. A nelutovala, kedze pred tym vyskusala uz X kremov proti vraskam bez vysledku

jodi
11. nov 2014

@monkabr ahoj, kde si mozem ten krem kupit alebo objednat?

daduska132
11. nov 2014

ahoj ja som mala podobný problém .. mneskutočné mi padali vlasy a robili sa mi pupáčiky na pleti.. v prvom rade som si začala čistiť pleť poriadne =) ... najprv pekne odličovacie mliečko, potom micelárnu vodu a každý druhý až tretí deň ako sa mi chce ultrazvukovou čistiacou kefkou (vrelo odporúčam http://www.dixo.sk/ultrazvukova-cistiaca-kefa/ ) ... a na vlasy som začala brať volá sa to hairclinic z lekárne (akurát mali akciu na to 😀 ) a biohair to je ale nejaká vodička s kyselinou hyalurónovou a neviem ktoré z toho mi čo sa týka vlasov viac pomohlo keďže som začala naraz a s jedným aj druhým , ale predpokladám že to bola tá vodička , ale vlastne som chcela že po dvoch týždňoch som videla vsledky.. a keď si umývam vlasy tak za 4 umytia mi nevypadne toľko vlasov ako predtým som zbierala po jednom z odtoku 😉