Zkušenosti s preparáty podporujícími imunitu dětí

jihlavanka
16. apr 2014

Zima skončila a já bych vás chtěla požádat o vaše zkušenosti s přípravky podporující imunitu u dětí. Někdo dětem dává bylinné sirupy, někdo vitamíny, někdo homeopatika. A já bych ráda věděla co zabíralo právě u vašich dětí. Děkuji.

0604katka
16. apr 2014

u nas imunoglukan,pri chorobe cibulovy sirup..))

majka777
16. apr 2014

cerstve odstavene stavy - zeleninove a ovocne, rakytnikovy olej, sauna, homeopatika...urcite nie ziadne kupovane, skoda penazi.

ellca123
16. apr 2014

my sme mali rybomunil
od imunologicky,brali sme ho pol roka /vzdy v mesiaci,prve 4dni/
zabral

lea132
16. apr 2014

U nás Echinacea z Justu, cecko z Dm a este jej striekam vždy ráno, ked ide do škôlky Eukasol na tričko a býva veľmi malo chorá..a este ked pride zo škôlky jej streknem koloidne striebro do nosa

saska.t
16. apr 2014

echinaceove kvapky od Dr. Theiss,rakytnikova stava, osccillo 1 Tuba tyzdenne od oktobra do marca,vit D3,koloidne striebro do nosa

sorciera24
16. apr 2014

kozie mlieko

bibistec
16. apr 2014

no nam imunologicka povedala ze tie volne kupovane velmi nezaberaju a hlavne sa nemaju davat napr. pre istotu napr. pri nastupe do skolky, ze ked treba tak potom su uz lieky na imunitu. Takze iba nieco prirodne, caje, tie rakytnikove stavy a pod...zas ak ma zlu imunitu, co sa da zistit vysetrenim tak asi velmi niecim obycajnym nespravis

klemca
16. apr 2014

Aj u nas zabral ribomunyl. Mame za sebou tri 6mesacne kury. Predpisala nam ho pediatricka.

jihlavanka
autor
17. apr 2014

Tak ten Ribomunyl budu muset probrat s naší dr., jsem ale raději pro přírodní věci. 🙂 homeopatika zkoušíme - oscilo u nás nezabírá vůbec, máme na míru jiné, ale zatím nám sedí jenom ty, které jsou již na rozvinutou nemoc, tak hledáme dál něco co podpoří imunitu. Děti marodí od září od nástupu do kolektivu až do května, 7-14 dní klid, pak kašel, rýma, ucpaný nos, někdy horečka, antibiotiká mají tak 1x ročně, což je dobře, ale od září se vracím do práce a už to nebude tak snadné stáhnout je ze školy a být s nimi doma a vůbec, ať jsou zdravější, nemusí dohánět učivo... Zvažuji kombinaci imunoglukanu a rakyt. sirupu již od srpna, tak nevím.

Jinak vám všem děkuji za rady. 🙂