Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zlá skúsenosť s laparoskopiou. Poradíte?

quenti
18. júl 2015

Chcem sa podeliť o moju nepríjemnú skúsenosť.16.6 mi robili laparoskopiu na priechodnosť vajcovodov.Moja lekárka ma poslala že nech mám aj toto vyšetrenie keďže je všetko ostatné ok.Vraj sprievodný a štandartný úkon pri lap.je aj drylling ovarii čo je fajn lebo piprepichujú folikul a že je potom pol roka veľká pravdepodobnoť otehotnieť.Moja operantka mi povedala že mam endometriozu a že mi zobrala polip,kt mi bránil počať.No ked som ukazala prepúšťaciu správu mojej l. povedala že nerozumie tomu ale ten drylling mi nerobili.Tak som sla na kontrolu po operacii 6.7 no prisla som 8.40 skor som sa tam nevedela dostať a sestra ma otočila vo dverách že som prišla neskoro že o týždeň mám prísť.Vraj som mala prísť o 8.00.Moja lekarka si medzitým vyžiadala výskedky.No další šok bol keď jej reakcia bola.Endometriozu nemáte a ten polip to je v poriacku?Žiaden vám nebrali.Revala som dolu mestom už z nervov zo zúfalastva......Vraj nemam uz ist do nemocnice vraj naco všetko je ok Ale aj napriek tomu v pondelok idem.Som mesiac po lap a každá lekárka povedala iné.Stále ma nikto nevysetril po operacii.Už uvažujem aj o zmene lakárky.No ked prestúpim v auguste vyšetria ma až v sept.Jeden kolotoč.Fakt je to už psycho.Absolutne neviem čo ďalej...

adka_pajerska
18. júl 2015

Ahoj nie je to pravda ze ta vysetria az na dalsi mesiac ja som o takom ani nevedela z jedneho dna na druhy som odisla k inemu lekarovi a o tyzden som bola u neho vysetrena🙂

leeenka26
18. júl 2015

Nemusis cakat mesiac. To uz nie je tak ty mozes zmenit lekara okamzite je to tvoje slobodne rozhodnutie.

janinah
18. júl 2015

verila by som operatérovi,aj ked nerozumiem tým nezrovnalostiam....zaujímalo by ma čo je napísané v oper. náleze a v prep. správe

Tu začni písať odpoveď...

Odošli