Zlé pečeňové testy

rejocka
2. mar 2009

Prosím Vás vie mi niekto bližšie povedať čo znamená-K76 hepatopathia nej-etiolog,ocko bol na preventívnej prehliadke a má veľmi zvýšené pečeňové testy na parieri bolo toto napísané,čakať máme týždeň na výsledky krvi a vlastne ani nevieme čo to znamená-dr.nič k tomu nepovedala,len lamentovala.takže máme strach,prosím Vás poradte 😢

bibula
2. mar 2009

ze sa nevie z coho ma tie zle vyslesky-ale je potm zaujimave na ake dalsie vysledky cakate-nenapisala na co dalsie dala krv vysetrit?
k 76 je diagnoza na traviaci trakt-pecen-predpokladam,ze za tym je .9 ,ze nevie z coho.- 😀

bianca
2. mar 2009

K 76 su neurcite ochorenia pecene.Nic sa neboj.Musite pockat na vysledky

magimary
2. mar 2009

v preklade:poškodenie tkaniva pečene nejasného pôvodu...
netreba sa báť dopredu...
nie je to až taká staršidelná diagnóza...zatiaľ...lieči sa hepatopretektívami (Flavobion, Livpovitan...)...
a najmä_pečeň má jedinečnú schopnosť regenerácie 😉

rejocka
autor
2. mar 2009

čakáme na Rozbor krvi,keď boli prvé zlé spravila ďalšie,neviem čo si myslela tú 9 a ten smiech-mne do smiechu neni-ale vďaka

rejocka
autor
2. mar 2009

ďakujem vám bianka a magimary za povzbudivé slová 😉 ,predpísala mu Flavobion,tak uvidíme.Vďaka

norik1
2. mar 2009

He he Rejocka, toto som ti pisala v zufalkach - ze Flavobion to bude... neboj nic, bude to ok 😉

rejocka
autor
2. mar 2009

😉 🙂

rejocka
autor
3. mar 2009

ďakukem jonki-ejuša je moja sestra,tak sa jedná o toho istého ocka,len sme nevedeli o sebe,že sme vytvorili obidve témy 😉

ivetusik10
2. jan 2012

ahoj ja som lezala v nemocnici 18 dni bola som cela zlta vise tyzdna na infekcnom mysleli ze mam žltacku ta sa nepotvrdila potom ma preradili na interne tam mi porobili vysetrenia sono ct-cko magneticku rezonanciu ocne vsetky mozne krvne vysetrenia a nakoniec mi museli odobrat za ziva vzorku pecene lebo som 4 mesiace po cisarskom nemohli mi to urobit laparoskopiou 21.12.2011 ma pustili domou a stale trpnem co mi je lebo vysledky s tej pecene nemam ani doktori nevedia co mi sposobilo vysoke pecenove testy tak preto cakame ze s tej biopsie pecene budu vediet na 100% co to sposobilo

denamir
7. okt 2015

@ivetusik10 a to na infekcnom si ležala sama kde si mala bábo?

sissik
7. okt 2015

ak mate nadvahu, kludne to moze byt aj stukovatena pecen. dalej pecen moze reagovat na rozne lieky, aj na horm. antikoncepciu, vtedy ju treba vysadit. velmi dobre na regeneraciu pecene su okrem flavobionu a lipovitanu aj pecenova dieta, urcite vygooglite, co je dobre jest. uplne naj top su mrkova stava, cviklova stava a odtucneny tvaroh. pecen ma dobru regeneracnu schopnost, dokonca ked sa transplantuje pecen od ziveho darcu, tak darcovi pecen zvycajne do roka dorastie. hlavne ju netreba dalej nicit tym, co ju poskodzuje. a to zistia lekari

nutrimas
7. okt 2015

Okrem pecenovej diety pomaha pri regeneracii pecene, precisti a zaroven ju posilnuje PESTREC mariansky. Je to jeden z najucinnejsich prirodnych pomocnikov pri detoxikacii organizmu (niele pecene). Odporuca sa uzivat bud vo forme oleja, 1KL rano a vecer alebo este lepsi ucinok ma priamo drvene semeno: https://www.modrykonik.sk/market/ine/iok17w/pes...
https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

sissik
7. okt 2015

ano, to drvene semeno sa da kupit aj v lekarnach a takisto aj lipovitan a flavobion obsahuju vytazok z pestreca marianskeho

ivetusik10
12. okt 2015

@denamir no mala som štastie že sestra bola na predlzenom rodicovskom tak 18 dni bola Livika u sestry ale to bola katastrofa bez deti

michaela025
14. jún 2016

Mozem poprosit ked sa tak rozumniete peceny dlho ma trapy zaludokk nakoniec mi vysli zle krvne testy diagnoza K76.9 kazdy rok chodim na pecenove testy lebo berem HAK terwz som ich vysadila nevedia zistit ci bolesti mam zo zaludku ci to sposobuje pecenen fakt neviem sono mi robili vsetko poriadku

michaela025
14. jún 2016

Zlcnik mi zobrali pred 4rokmi mala som kamene dnes na gastre povedala ze tam mam vela tuku 😃 a ja som chuda ako prst

adaztt
26. aug 2016

@ivetusik10
ahoj,môj brat ma rovnaké problémy a nevedia co mu je. ma 31 rokov, nepije,športuje. leží v nemocnici v ba. prosím ta, u teba zistili diagnózu a príčinu problémov? dakujem ti za odpoveď.

ivetusik10
17. okt 2016

ahoj mne urobili problem lieky na stitnu zlazu a mala som vrodenu chybu pecene oslabenu tie lieky vsetko sposobili ale uz som v poriadku a bez liekov uz zistili z coho to ma mne zistili asi tak po 3 mesiacoch v blave nezistili nic z punkcie odobratie vzorky a az v prahe to zistili co sa stalo