Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ildiko36
15. sep 2019

@adrianebrooks mozes mat stazene dychanie..totiz v predlzenej mieche je centrum dychania a ked mas problemy s krcnou chrbticou sposoby to aj na dychanie..ja by som dala urobyt magneticku rezonanciu..a po vysledkoch to riesit s Fyzioterapeutom..oni su fakt dobry ale ked nahodou mas tam pruh aby ti massaz horsie neruobylo..ked sa ti sekne alebo zapaly nerv v krcnej ch..mozes aj skolabovat😏

adrianebrooks
autor
16. sep 2019

@ildiko36 ou,zajtra s tym veru budem musiet zajst niekam,pretože ma pred asi hodkou seklo :/ ono ja mam anomaliu a mam navyše stavec v krčnej,posledne dni ma ale nejak extremne bolela až ma teraz seklo,vdaka za odpoved

ildiko36
16. sep 2019

@adrianebrooks nemas zaco..dufam das sa doporiadku raz dva😊daju ti daake lieky.inak ked ta sekne je dobre na to suche teplo..ked sa svali povolia lekar ti vie napravyt a potom rehabilitacia

henrikir
16. sep 2019

@adrianebrooks necakala by som a isla k dr, na riadny rtg, neurolog, mri, pripadne aj sono ak by to bolo nutne, nech vies a na rtg by som isla aj na plucny istota je gulomet!

baskarepkova
16. sep 2019

@adrianebrooks heeej ja to mavam sem tam, ked sa mi posunie stavec, aritmia, problemy s dychanim a bolest hlavy, niekedy horsie vidim.. divne, ze stiknuty nerv dokaze take srandy :/ chod k fyzioterapeutovi cim skor, mne pomaha ked cvicim, aby sa mi to nestavalo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre