Zlepšila sa vám pleť po užívaní antikoncepcie Belara?

lizzygrant
13. jan 2020

Chcela by som sa opýtať, že či niekto užíva antikoncepciu akné a po užívaní sa mu zlepšila pleť. Ak áno, ako dlho to približne trvalo? Ďakujem

edi1234
13. jan 2020

@lizzygrant ahoj ja som brala antikoncepcia presne tu istu BELARA, no nemala som žiadne akne a ani som nič nepribrala , len ako náhle som ich vysadila potom to malo zle účinky

nika4495
13. jan 2020

tak ja nemám obzvlášť nejaké výrazné akné ale počas brania som samozrejme mala lepšiu pleť bez akné okrem 7 dňovej pauzy :D a keď som vysadila tak zas bolo všetko ako predtým ale žiadno mi neuškodila v podstate som bola s ňou spokojná 🙂

lizzygrant
autor
13. jan 2020

@edi1234 aké zlé účinky ?

edi1234
13. jan 2020

@lizzygrant začali sa mi robiť strie, mala som vyrážky pričom ja vyrážky vôbec nemavam, hormóny sa mi obrátili hore nohami, a bol potom aj problém donosit bábätko, 2X som potratila

klejkaez
13. jan 2020

@edi1234
@lizzygrant Ak trpiš akné, po vysadení to bude ešte horšie, telo bude vypudzovat z teba tu chémiu.
Plet. Hrud, chrbát dovidenia i tam kde neboli.
Výnimky su ktoré to nemaju, ale tie nebrali lieky koli akné

zuzi56
13. jan 2020

@lizzygrant nedávaj si ju, ja som dostala take fajne migrény, že až.
Už 15 rokov ju nemám, ale migrény ostali.
Plet sa mi moc nezlepšila, a keď ju prestaneš užívať, vráti sa všetko spat.
Kukni na yutube na Zuzku zavodsku, ja si čistom plet ako ona, len výrobky som si sama dopasovala a plet mám o 80% lepšiu.
Začala som produktmanažér La roche

danielka2011
19. máj 2020

@lizzygrant ahoj ja som začala akurát 8 dní užívat túto HAK a zatiaľ katastrofa, ako sa mi zhoršila pleť. Zaujíma ma ako si teda bola na tom, kedy si videla zlepšenie. Ďakujem pekne za odpoveď.

klejkaez
19. máj 2020

ono príde výsledok upravi to plet, momentalne sa ti chémia zahrava s hormonmi. Pockaj po prvom baleni....
Ale keďže takýto priznak mas po vysadení zo bude úžasné 👌👌👌🙏🏻🤦🏼‍♀️
@danielka2011

lizzygrant
autor
19. máj 2020

@danielka2011 Antiku som vydržala brať 3 mesiace ale hneval ma ten pocit, že je tá čistá pleť umelá. Že je to akoby “makeup zvnútra”. Tak som ju v marci vysadila a odvtedy sa zlepšila tá pleť, dúfam že som to teraz nezariekla.

klejkaez
19. máj 2020

@danielka2011 po vysadeni uz 8 mesiacov a toto uz ustupuje... Hnisave, niektore mokvave vyrazky červene kazde rano nove.. O chrbte a krku ani nehovorím nieto ešte o tvari😫😫😫 v puberte som nikdy takéto akne nemala obcas vyrazka. Začalo to par mesiacov po vysadení
Dovidenia

klejkaez
19. máj 2020

@danielka2011 toto je "úplný sen " na psychiku... Aj na tvari takto mokvaju. Všetko skusam a nic. Ze treba vydrzat a nejedna zena, mi povedala ze sa cistila 2-3r kym to UPLNE prestalo🤦🏼‍♀️😫🙏🏻
A to vysadenie po belare...

lizzygrant
autor
19. máj 2020

@klejkaez to ti teda nezávidím. ja po vysadení úplne krásna pleť a už je to 3 mesiace takmer.. každé telo je iné no, je to pravda.

danielka2011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielka2011
19. máj 2020

@klejkaez jemine tak to mi je úprimne ľúto. Neskúšala si sudokrem? Ja to mám takéto skôr ako alergia

klejkaez
19. máj 2020

@lizzygrant mne prvé necele 3 mesiace super, a potom sem tam akne, zaniklo a zrazu bum.. Vypuklo to po tyzdnoch uplne... Otras.

@danielka2011 uz som skusala vsetko s alkoholom bez, masky, vodicky, kožná vsetko. Lenze to ten bordel po 4rokoch ale ide von, a vselico pomohlo pravda, ale na týždeň dva trosku, iba zmiernilo.
Plet si zvykla a zas...

Uz som chcela späť dat antiku ale drzim sa. Vdaka bohu za rúško, ktore ma kryje 💓 na tvari... Pretože ma to dlhooo trápi.
No chodim sa opalovat just, cela na slniečko a odvtedy sa to vlastne jemne mierni.
Nie nadarmi sa vraví, ze slnko lieči akne a zacervenanie kryje po opaleni🤷🏼‍♀️🙏🏻😫

danielka2011
19. máj 2020

@klejkaez áno slnko pomôže a verím ti, že si momentálne vďačná za rúško, tiež to tak beriem teraz, že aspoň sa schovám. No rozmýšľam teda, či ju mám užívať, že keď potom vysadím môže to byť ešte horšie. Aj keď tehotenstvo už neplánujem, ale užívať ju väčne nemôžem.

lizzygrant
autor
19. máj 2020

@klejkaez Tak ja tiež chodím na chemické peelingy, tie robia zázraky s mojou pleťou takže to akné sa už podľa mňa nevráti mne.

klejkaez
20. máj 2020

@danielka2011 a ja práveže so zdravotných dôvodov som musela vysadiť. Lebo uz mam problém koli antikoncepcii s folikulami.

@lizzygrant držím palceky aby to tak bolo♥️