Zmena veľkosti pŕs kvôli dojčeniu len z jedného prsníka

hruska86
9. apr 2015

Ahoj baby mam velky problem.. Malinka ma 11 mesiacov a stale sa koji ale len z jedneho prsa.. Cize je dost vidiet rozdiel medzi prsami. Bez satky alebo saka nemozem ist ani von.. Uptravi sa mi to ked prestanem kojit alebo co mam robit. Som z toho zufala.. ☹

evica01
9. apr 2015

Upravi sa to 😉

misi83
9. apr 2015

myslím že ako u koho. kamarátka takto kojila malú do cca 1,5 roka, teraz už má po plastike, neupravilo sa jej to ani po dlhšej dobe...

sashka22
9. apr 2015

Len v jednom sa tvoří mlieko,alebo je mala zvyknuta len na jednu stranu? @hruska86

hruska86
autor
9. apr 2015

1vobec nechcela stale plakala a na tom druhom stale fungujeme... Ale v tom 1 uz ani mlieko nemam.

lenicko
9. apr 2015

@hruska86 keď dokojíš,vráti sa ti to "takmer" do pôvodného stavu.Tým -takmer- myslím to, že len ty pri intenzívnom skúmaní budeš vidieť nejaký mini-mini rozdiel. Vlastná skúsenosť. 😉

hruska86
autor
9. apr 2015

Rozmyslam ze ju uz nemam odstavit..

lenicko
9. apr 2015

Ja som kojila 18 mes. Chcela som prestať v roku... nezadarilo sa... tak som zvolila menej radikálny spôsob a začala som vynechávať niektoré kojenia a nahradzovať jedlom. Tým pádom sa začalo tvoriť menej mlieka a prso sa začalo "scvrkávať". Za pol roka bolo takmer normálne a malý sa musel moc snažiť aby pri poslednom, nezrušenom, večernom kojení niečo vycucol. Potom ho to proste prestalo baviť a jedného pekného večera sa odstavil sám.

malabiba
9. apr 2015

@hruska86 presne tak som kedysi vyzerala aj ja, vypchávala podprsenku 😀 , väčšie dieťa ak sa zatne tak papá len odkiaľ chce, ja som dojčila takmer do 2 rokov....keď malú odtsavíš, prestane sa tvoriť mlieko a upraví sa to

stepanka274
10. apr 2015

Podobne tak, dceru som kojila cca do 2 rokov a tiez mala rada len prave, takze to lave bolo take sfuknute, ale po case sa mi to upravilo a na to ze som svoje detuse kojila takmer 50 mesiacov tak su celkom vo forme. 😉