Zmenšenie poprsia hradené poisťovňou

adrianave
5. okt 2012

Máte niekto skúsenosti s preplatením smenšenia poprsia hradeneho zdravot,posťovnou,ja som sa jednej kliniky pýtala na púotrebne doklady,že potrebujem potvrdenie od ortopeda?neviete mi povedať pri akých prípadoch toot potvrdenie vydáva?muselo by mi to nejak ohrozovať chrbticu alebo ako to je?tiež mavam bolestri chrbtice ale či z toho ja neviem,ale velke prsia mi neuveritelne vadia,aj po psych,stránke,aj je to velká záťaž,nie je to moc príjemné.

berenice8
26. júl 2016

@sarita510 bola to klinika procare v BB, konkretne mammacentrum

sarita510
26. júl 2016

@berenice8 este by som sa opytala kao dlho ste boli hospitalizovana?

berenice8
27. júl 2016

@sarita510 robili ma v pondelok a v piatok som isla domov...ale spominali prepustenie aj vo stvrtok, len asi si chceli byt isti

cvikla969
31. jan 2017

@berenice8 prosim ta ked si isla k neurolgovi a ortopedovi,ze podrebujes odporucanie(ci ako sa to vola)isla si len tak alebo ti musel gyn. napisat papier?
Dnes som bola v bb,vo fakultnej a dr. kazal co vsetko si mam obehat.chcem to stihnut co najskor ale ku gyn. mam termin az o tyzden...
A nemate niekto skusenosti s Dr.Lehocky?

berenice8
1. feb 2017

@cvikla969 normalne som dosla ze neurologom a ortopedom, ze mam problem, zechcem ist na operaciu zo zdravotnych dovodov a ze potrebujem od nich odporucanie, ze mi to nerobi dobre na chrbticu a sposobuje mi to bolesti...mne to vybavit trvalo rok, lebo medzi tym som chodila este aj na reha, on potom napisal, ze reha nezabrali a odporuca operaciu...no a gyndovi, som potrebovala papier, ze moja velkost prs nie je sposobena vahou, hak alebo inymi takymito vecami.

cvikla969
1. feb 2017

@berenice8 no presne dnes som sa bola objednat k ortopedovi a tiez povedal ze papier nenapise hned,ze polroka zledovat ,ked som nikdy nikde nebolA,to mam zato ze sa nikdy nestazujem a namiesto po dr. chodim na masaze....chcela som to co najskor ale asi sa vobec nemusim ponahlat.a este aj mamograf a sono mam ist...dakujem

cvikla969
8. feb 2017

@berenice8 este ta poprosim ,robili ti mamograf?lebo dr.tvrdi ze musim ist ako samoplatca,ze nema dat na ziadanku aku dg. tak nevie ci to bez toho pojde alebo nie.jasne skusim zistit cez poistovnu aj na tu kliniku budem volat,len keby som mala aj konkretny pripad aby som vedela cim sa branit...inak som si uz vypocula od doktorov sprsku slov-ze pre koho to preboha robim,co sa mi nepaci,ci chcem byt modelka..maju stastie ze uz som za tie roky odolna inak by som sa zosypala...

berenice8
9. feb 2017

@cvikla969 to nemyslis vazne? ja som sa stretla s uzasnym pristupom, ci ortopeda, alebo gynekologa, alebo rehabilitacnej sestry, neurologa, vsetci ma chapali...a vysli mi v ustrety. nie, mamograf mi nerobili, iba sono prs mi spravil priamo v ambulancii doktor. a moj ortoped bol este taky, ja somto tiez robila pre seba...a nie som modelka, ale neskutocne mi to zmenilo zivot, sebavedomie, cvicenie, behanie, podprsenky...a je to uzasnypocit...pre koho ineho by si to mala robit ak nie pre seba? mozno to napisem skaredo, al enebudes ich mat pokolena, ked budes starsia, ja som mala 32 amala som pocit, ze uz terza je to neznesitelne, mozno si zastavis problemy s chrbatom, pohybovym aparatom...pre mna vsetko plus...kasli na nich..ale nie su profesionalny

franzziska
6. mar 2017

dievcata ako velmi vam zmensili prsia? lebo ja nosim G a chcem zmensit co najviac...nejake C by bolo realne?mozu urezat aj co najviac?

berenice8
6. mar 2017

ja som mala E alebo Fpodla strihu podprsenky a kosikov...mne doktor povedal, z eprsia spravia primerane postave...takze ked vazim 75kg nespravili mi A...mam C-D, vacsinou D...ale je to rozdiel..hovorim, ze mam prsia ako 15rocna...a mam aj vystrihpekny a je to tak ako by som si to zelala aj sama...

martina054
6. mar 2017

@berenice8 koľko ste platili

lenina19
6. mar 2017

Ahojte zienky tiez som na tom podobne uz od svojich 15tich mam nadrozmer vtedy E po prvom tehu F a teraz v druhom tehu G...:D nie je to nic prijemne veru tie bolesti chrbta a to ze tlacia na zaludok ani nevravim ale podprdu kupujem zasadne v OD Tesco konkretne v NR tam viem najst aj cisla ako 75F a teraz tiez ked mam vacsie najdem aj 80 G a jedna podprda vyjde 11€ tam a su pekne pevne s kosticami neuznavam sportove a tie s nespevnenymi kosikmi bo to potom hrozne vyzera a chrbat boli neskutocne akobz som mala zapichnuty noz v chrbte nechapem ako to zeny s vacsimi prsiami mozu nosit....nad zmensenim uvazujem aj ja v buducnosti ale uz si budem musiet byt na stopro ista ze tretie baby nebude :D

berenice8
6. mar 2017

@martina054 750 ja, do 1200 doplatila poistovna, plus ubytko a sluzby som si sama hradila