Znížená funkcia štítnej žľazy a malinká hrčka

eryka03111978
10. jan 2019

Ahojte... Chcem sa opýtať zistili mi zníženú funkciu štítnej žľazy a plus mam tam maličkú hrčku... No až v máji mam ísť na kontrolu... Môžem mať stej zníženej funkcie žľazy bolesť kĺbov??? Strašne som pribrala a bolia ma ramena, krk, som unavená ale večer neviem zaspať.... Dakujem

mpg
10. jan 2019

@eryka03111978 To by bolo najlepšie ísť za obvodnou všeob. lekárkou, čo by nato povedala.

ellca123
10. jan 2019

priberanie aj unava a bolest klbov su priznakmi tejto choroby,ked vam nastavi endokrn. spravne liecbu
/ja beriem dozivotne jeden liek/ bude to lepsie
ja som si myslela ze mam hrcku a dozvedela som sa na vysetreni ,ze spadnuty tuk/mam 42r/

z tou hrckou najprv za obvodnou ,oni vas uz poslu kam treba

eryka03111978
autor
10. jan 2019

@ellca123 endokrinológia mi predpísal euthyrox 50... No ešte som nezačala brat... Mala ste nejaké nežiaduce účinky z lieku???

ellca123
10. jan 2019

@eryka03111978 aj ja to beriem,bez neziaducich ucinku, okolo jednej som zaspavala a s liekmi je to lepsie,len musite brat poctivo ,a stale ako vam odporuci lekar.Ked nebudete brat liek ,stav sa vam zhorsi. Volaju to ze mame chronicky stav udrzatelny liekmi. Mama ma ten isty problem ,nevedela o tom a ma vysusenu nefunkcnu stit.zlazu,tak beriem lieky poctivo a som spokojns