Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zomrela mi babka, mám epilepsiu a bolí ma hlava

23. júl 2020

Ahojte baby dnes mi odišla zo života najlepšia osoba v živote moja babka... Mám odmala epilepsiu teda už dlho som nemala ale teraz ma neskutočne boli hlava celá ale ze cela sa trasiem a je mi zle bojím sa aby som nedopadla chcem ísť teraz na pohotovosť myslíte že keď to mam po psychickej stránke dajú mi niečo na to

jarka9669
23. júl 2020

Áno dajú ti niečo na uklidnenie.. Veľa síl prajem

tslobik
23. júl 2020

Áno, zvyknú podať inj.Apaurin. Treba ísť.

jajka71
23. júl 2020

Rozhodne treba ist, netreba nic podcenit.

autor
23. júl 2020

Ďakujem vám lebo neviem ci by somnou niečo robili a neposlali ma domov že čo oni majú s týmto keď je to psychické

jeliz59
23. júl 2020

Samozrejme áno dajú určite,a dokonca nemusíš nikam chodiť môžeš si zavolať kľudne sanitku,prídu oni,môžeš volať ty,poprípade ak je nijaká osoba s tebou .....je mi to ľúto buď silná každý s tým prejdeme prajem ti už len všetko dobré....♥️♥️♥️♥️♥️

jaass
23. júl 2020

Drž sa. Myslím na Teba. Si veľmi silná. ❤️

tripetta
23. júl 2020

Veľké objatie ti posielam❤, aj mne pred rokmi umreli obe babky, tak viem, čo to je, dodnes mi chýbajú. Zvládneš to, buď silná a hlavne teraz na to nebuď sama. Neboj, niečo na upokojenie ti lekári dajú a uvidíš, čo ti povedia a ako ťa nasmerujú, keď máš aj tú epilepsiu a tak. Veľa sily a lásky ti prajem aby si to zvládla.

danica2711
24. júl 2020

je ti strašne zle a namiesto riešenia situácie píšeš anonymne na koníka...?

autor
24. júl 2020

Baby ďakujem vám krásne❤️❤️❤️

autor
24. júl 2020

@danica2711 nevedela som či zoberú aj keď ti není dobre po psychickej stránke veď si precitaj komentáre

tslobik
24. júl 2020

@danica2711 Komentár za 100 bodov, naozaj.☹

danica2711
24. júl 2020

@tslobik ale no tak. Keď mi zomrie babka, smútim so svojimi najbližšími a nie s cudzími ženami na akomsi fóre. Keď mám epilepsiu a necítim sa dobre, asi viem, čo mám robiť a diskusia s cudzími ženami na akomsi fóre, ktoré absolútne nepoznajú môj stav, to určite nie je. Fakt sa ti zdá byť táto story reálna?

luccija
24. júl 2020

Samozrejme veď na pohotovosti vyšetrujú aj psychiatrických pacientov či problémy psychického rázu

tslobik
24. júl 2020

@danica2711 Každý je iný.

autor
25. júl 2020

@danica2711 za tieto vety co ste napísali aby sa vám to nevrátilo ja smutim zo svojimi len som sa opýtala ohľadom tej pohotovosti a keď to nechápete tak láskavo nekomentujte ste zla žena veľmi zlá

loney_elizabeta
25. júl 2020

Áno viem čo to je aj mne zomrela babka pred 13.rokmi m tiež od detstva epilepsiu, ak ta bolí hlava dávaj si pozor lebo pravdepodobne dostaneš epileptický záchvat zavolaj si niekoho k sebe nech nie si sama ak sa tvoj stav zhorší tak či chces či nechceš na pohotovosť ísť musíš

Tu začni písať odpoveď...

Odošli