Zubár alebo zubárka v Nitre

andrea0075
9. sep 2015

Maminky, nemaminky, vedeli by ste mi poradiť dobrého zubára/ku v NR? Som z Turčianských Teplic a so zubármi je to tu bieda. Som u jednej zubárky a tá skôr neordinuje ako ordinuje. Som študentka v NR a preto sa orientujem skôr na Nitru. Veľmi pekne ďakujem za pomoc 🙂

zviz
9. sep 2015

Ja chodim k MUDr. Hadzimovej do zubnej polikliniky na Parovce. Ako zubarka je ok, len vzdy cakam strasne dlho v cakarni hoci som objednana na cas 😖. Ale mame spolocnu cakaren s MUDr. Beckom a tomu to ide jedna radost. Kym moja zubarka vybavi jedneho pacienta, on aj piatich 😄. Neviem sice aku ma robotu ale rozmyslam, ze si k nemu prenesiem kartu lebo to cakanie u mojej je strasneee. Hlavne ked mam male dieta a potrebujem si k nemu vzdy zabezpecit nejaky dozor a nie stravit pol dna cakanim. Inak v zubnej poliklinike je zubarov vela. A zubarka je aj v budove intraku A. Bernolaka dolu (vchod z vonka), len ta je tusim sukromna a vela sa u nej plati (chodi k nej mama).

andrea0075
autor
9. sep 2015

Velmi pekne dakujem za pomoc....prave som si pozrela zoznam zubarov na spominanej poliklinike, a to ich tam je skutocne tak vela? 😀 😀 fu lebo zoznam je bohaty 😀 😀 uz len nejakym zazrakom vybrat 🙂

zviz
9. sep 2015

Ano, je tam veeeela zubarov, aj zubny rontgen. Skus sa pridat do skupiny Nitra, resp. si zmen v profile miesto bydliska ako Nitra a to ta do skupiny automaticky prida. Potom pozri v skupine Nitra #zubar, pripadne sa spytaj priamo bab nech ti niekoho odporucia 😊.