Zubár v Žiline

pistenocka
21. júl 2014

Ahojte, chcela by som vedieť váš názor na niektorých zo zubárov, ktorých uvádzam 🙂 MUDr. Edita Krausová, MUDr. Magdalena Lenhartová, MUDr. Mária Ďuranová, MUDr. Eva Bočková a MDDr. Peter Schnierer.
Poznáte niekoho z nich? Mám dosť strach zo zubárov a chcela by som vedieť, akí sú a aké majú ceny (napr. za ošetrenie zuba a plobu alebo aj iné ukony).
Ďakujem vám za akékoľvek názory 🙂

polystyren
21. júl 2014

najlepší zubár je žiadny zubár, vybrať všetky sprostosti zo zubov a už sa nebudú kaziť

jamelia
22. júl 2014

Ahoj - ja chodim k MUDr. Marii Duranovej uz od strednej skoly, teda asi 16 rokov a tiez sa od detstva strasne bojim - kvoli zlym skusenostiam. Tato pani je uplne v pohode, je mila, prijemna, uz starsia, vzdy si dam pri vrtani aj umrtvit, robila mi pred desiatimi rokmi aj dve porcelanove korunky, zatial som s nimi nemala ziadny problem. Co sa tyka ceny - zavisi od ukonu, ake mnozstvo materialu minie, naposledy pred rokom som mala kaz na ocnom zube, davala mi bielu plombu a spolu s injekciou som platila tusim 30 €, ak si dobre pamatam 🙂 tolko moje skusenosti, ale kazdy ma iny pohlad na vec 🙂

pistenocka
autor
22. júl 2014

Ďakujem veľmi pekne za skúsenosť, s ktorou si sa podelila 🙂 Okrem zubárov, kt. sa bojím nemusím ani injekciu, kedže takmer pri každej odpadnem. Tu som pri zubárke ešte nikdy neskúšala, aby nemala so mnou ešte väčšie starosti 🙂 Čo sa týka ceny je to prijateľné. Hlavne potrebujem zubára, ktorý je citlivý a hlavne myslí na to, že sa človek naozaj bojí zákroku.

cinnamon111
22. júl 2014

Ja chodím k Dr. Bočkovej, som tam zatiaľ len rok, tak moje skúsenosti sú skromné....strašne dlho sa u nej čaká, aj keď si objednaná na danú hodinu, tak si treba pripočítať ešte tak 2 - 2,5 hod. že si posedíš v čakárni. Toto ma fakt dosť rozčuľuje ....a je dosť drahá 😒 , inak vŕta fajn, je to rýchlo, žiadne zbytočné trápenie. Ak ju porovnám s predchádzajúcou zubárkou, tak je veľmi milá...

pistenocka
autor
22. júl 2014

Ďakujem za odpoveď. Predtým som mala celkom fajn zubárku v Ružomberku, len je pred dôchodkom a ešte k tomu aj vážnejšie ochorela, tak som počula, že už nebude ordinovať. Preto súrne zháňam niekoho tu v ZA. Tá moja bola aj cenovo dobrá, na to, že bola tiež súkromná, myslím, že som u nej nikdy neplatila viac ako 25€. Takže neviem tu v ZA porovnať, či cena kt. spomenula jamelia je tu v ZA u dobrých zubárov prijateľná...ale myslím, že sa dá.

mirreckall
22. júl 2014

@pistenocka ahoj, my chodime k Tomášovi Novákovi, je to nový zubár, je tu asi dva roky, je síce súkromný, všetko si u neho platíme, ale keď ťa objedná, tak ťa vezme presne, má vlastný rtg, aj osmičky trhá... my si ho nevieme vynachváliť a na www stránke má uvedené aj ceny...a keď sme k nemu nastupovali, tak sme vypisovali dotazník a jedna z otázok bola ako veľmi sa bojíme zubárov :D ja som napísala, že moc 🙂 a musím povedať, že ten strach, keď tam idem, už nie je taký obrovský ako býval na začiatku...komunikuje, vysvetľuje a tak

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evening_star
22. júl 2014

Ja mám Duranovu a som spokojná, je milá, naposledy som platila za vrtanie a plombu cca 15€. Ine ukony neviem ako su cenovo...

pistenocka
autor
22. júl 2014

@l3yla neviem prečo, ale nedá sa mi do tej skupiny pridať a teda napísať príspevok.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pistenocka
autor
22. júl 2014

@l3yla Ďakujeeeeem ;)

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibina32
22. júl 2014

Ja, mam Stafurikova Beata, zdrave zubky, pozri si stranku, ma tam aj cennik a je straaaaaaasne milá a doooobrááááá, moje deti tam chodia.