Zubný implantát - aká je približná cena?

Zuby
kiki981
30. máj 2020

Ahojte, chcela by som sa spýtať tých, čo si dávali robiť zubný implantát, koľko Vás to stalo, a ako to celé prebiehalo. Prípadne či ste mali nejaké komplikácie

kofolala
30. máj 2020

@kiki981 jemine len to nie ,.kolkatku zub chces nahradiť ,alebo viac zubov?? Ach Tie implantáty 😳 musis mat nato dostatok kosti,hlavne sa o to treba starat viac ako o vlastne a hlavne nemusi sa ti ujať .Telo ti ho neprijme a peniaze skončia v koši

oslo1
30. máj 2020

Mam dva v puse
Cakam na coronu skoncenie.
U nas bola cena 1800 libier za jeden zub.

syslik81
30. máj 2020

@oslo1 predpokladam ze ju cena v zahranici nezaujima.. kedze zije na sk ;)

kofolala
30. máj 2020

@kiki981 cena sa pohybuje vsade inak ale tak 1000€+ za jeden

bavlnka92
30. máj 2020

4 za približne 3000e. vydržali 10 rokov 🤐

evamarek77
30. máj 2020

@kiki981 mne tiež zubár chcel nanútiť implantáty, že nebude robiť mostík, že to bude krajšie, cena 32000eur.... ešte som sa pýtala, že keď mi to kosť neprijme, či mi vráti peniaze..... čo myslíš, ako to dopadlo???

saskia_98
30. máj 2020

@bavlnka92 vydrzali ? To sa ti dajak rozpadli alebo ako ?

lenka_xy
30. máj 2020

Neviem prečo toľko negatívnych reakcií, implantát je náhodou najlepšie možné riešenie, jediná náhrada, ktorá nahradí koreň zuba a tým aj udrží alveolárnu kosť, inak dôjde k resorpcii kosti. Ak je implantát správne indikovaný, zavedený a je použitý kvalitný biokompatibilný materiál, nemá ho prečo telo neprijať, niečo také sa deje veľmi zriedkavo. Cenovo sa implantáty pohybujú okolo 500 - 700€ + korunka 300 - 400€.
Treba si hlavne vybrať spoľahlivého a šikovného zubára, ak sú komplikácie, tak väčšinou za to môže zubár a nie samotný implantát.

pieksamaki
30. máj 2020

@evamarek77
32 000? To za kolko kusov?

kiki981
autor
30. máj 2020

Ďakujem kocky za reakcie, zostalo mi trošku blivno z tých súm 🤣 ale ide o 14tku, hneď za ocnym, takze je to vidieť v úsmeve.

kiki981
autor
30. máj 2020

@bavlnka92 čo znamená že vydržali 10 rokov? Potom sa s nimi stalo čo?

bavlnka92
30. máj 2020

@kiki981 nedrží ten cement pod nimi, uvoľňujú sa.
tiež musím našetriť na nové nech sa môžem kľudne najesť 🙊🙈

saskia_98
30. máj 2020

@kiki981 ja mam 2 stolicky dorabane, robili mi to v ke za 800€ jeden zub. Ja som spokojná. Áno, keby si necham vsetky zuby robit, tak mi treba cez 30 tisic. Ale tie peniaze nelutujem, konečne sa mozem smiat na cele usta.

miskooo1987
30. máj 2020

Asi 1350 v Bratislave. Päťka dole. Najprv navŕtali srob do kosti, to sa asi polroka hojilo, a potom to nadstavili a namontovali zub. Zatiaľ 5 rokov bezproblemov.

retatka
30. máj 2020

3000€ dva implantaty so vsetkym ,Smile Clinic maximálna spokojnosť ,najlepšie investované peniažky.Nevahajte nad implantátom ,aj keď by ste si mala vziať na splátky.Na zuboch sa neoplatí šetriť .Ked budete dlho čakať ,kosť ustupuje a potom nastanú väčšie problémy keďže už treba kosť dorábať a investícia je vyššia.

zuzudrnda
30. máj 2020

1000 Eur implantat. Duradent v BA. Mam ich 7 rokov. Bezbolestne, perfektny pristup. Doktor po zakroku este vecer volal ako sa mam. Ziadne modriny ako niektori maju a moj zubar vzdy povzdychne,ze klenoty oproti inym co vidava. Velka starostlivost nasledne, pravidelne dentalna hygiena a ano,alternativni medici to vnimaju ako cudzie teleso v tele drazdiace imunitny system.

stefi_k
31. máj 2020

Ja by som nemenila mam predny zub robeny už ho mam 20 rokov. Vedlajšie zuby mam zdrave a pri mostiku by sa musely zbrusovat čiže by sa poškodily. Nme ho robil dr. Tudik.

retatka
31. máj 2020

@bavlnka92 Tak asi bolo nekvalitne urobene.Bo toto som ešte nepočula.Kde Vám ich zavádzali?

bavlnka92
31. máj 2020

@retatka moja bývalá zubárka ktorá je už vdakabohu na dôchodku 🤐

retatka
31. máj 2020

@bavlnka92 takze tam bol pes zakopaný a zrejme to boli začiatky v implantatoch .Verim ,že ti to skúsený implantolog dá do poriadku .Len treba dôkladne vyberať .

bavlnka92
31. máj 2020

@retatka skôr to že už pravdepodobne ani nevedela čo robí.. teraz musím ako truba šetriť na nové a kým našetrím tú sumu si aj vyberiem nejakého normálneho..

retatka
31. máj 2020

@bavlnka92 To mi je ľúto ,za mna top spokojnosť implantolog Dr.Kafka v BA Smile Clinic ,síce drahšie ,no na zubkoch sa neoplatí šetriť .Drzim palce .

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre