Zväčšenie poprsia

fronculka
26. dec 2013

ahojte, po porode by som si chcela dat zvedsit poprsie ale neviem akym sposobom, mate niektora s tym skusenosti? Najlepsie by bolo co najviac trvacne, citala som tie nove sposoby zvedsovanie vodou ale tam je ze sa nesmie ist do sauny alebo sa oopalovat, vlasnym tukom a este implantaty.....ak mate skusenosti prosim poradte 😉

sissy27
26. dec 2013

@fronculka o "zvedsovani" poprsia podľa mňa ešte nikto nikdy nepočul 😅
ale o zväčšovaní alebo augmentácii je tu toho popísaného dosť, stačí trošku pohľadať...
vodou - to si buď niečo vytrhla z kontextu alebo veríš nejakej hlúposti
vlastný tuk - na to už prišli, že to nemá taký efekt ako sa očakávalo
silikóny - klasika, asi zatiaľ jediné, čo funguje, a tak ako všetko má svoje pre aj proti... najlepšie sa o tom porozprávať s lekárom... základné informácie a cenníky sú voľne dostupné na nete...

awalancha3
26. dec 2013

....podla mna, u teba cesta k vacsej sebaucte, sebavedomiu a rešpektu okolia vedie uplne iným smerom, než si myslíš ...

fronculka
autor
26. dec 2013

mile poradenstva......

zita19
26. dec 2013

@fronculka co si cakala? Sup ujo Gooogel, potom ujo plasticky chirurg.
Ale bezi tu tema pre damy po plastike, len ju musis najst. Cez konikovskeho Gooogla

fronculka
autor
27. dec 2013

urcite som necakala opravovanie pravopisu, alebo posudzovanie, cakala som ze dakto kto ma s tym skusenosti mi poradi. ved to ze som pozerala na googli ale nenasla som co je lepsie a co nie ☹

something
27. dec 2013

@fronculka chod do skupiny silikovne prsia

anjelicek26
27. dec 2013

@fronculka - po porode sa ti prsia pri kojeni zväcsia uplne automaticky, pockaj s touto procedurou, ked si male dokojis. Dovtedy budu velke aj bez silikonu. Je tu viacero bab, co ma prsia zväcsene, je tu komplet skupina. Ale v tehu a kratko po nom sa prsia menia, si si vybrala blby cas na taketo uvahy 😀

fronculka
autor
27. dec 2013

jasne pockam si, len som sa cela poinformovat dopredu aby som s tym mohla pocitat do budunosti

suzi33
28. dec 2013

@fronculka Jediné, čo naozaj funguje, sú silikóny. žiadne zázračné vitamíny, tabletky alebo potraviny Ti prsia nezväčšia. Niektoré síce tvrdia, že im "zázračné tabletky" pomohli, lenže to nefunguje. Alebo maximálne narastú prsia, lenže žena celkovo priberie na váhe.. Po pôrode/kojení buď sa s tým zmieriš alebo najskôr tá plastika (plastika podľa môjho názoru nie je hanba, ani dôvod na ponižovanie, tiež nad ňou dlho premýšľam)..

fronculka
autor
28. dec 2013

@suzi33 tiez si mylim, jedine co ma odradzuje je to ze od takych klinik byvam dost daleko a ze aspon na 1 den tam musim pobudnut, ale aj to ze to nieje na vecnost ale za ten efekt to urcite stoji 🙂

palomka
8. apr 2020

Zväčšenie prsnikov