Zvláštne pohyby v žalúdku

tiffanytheo
15. jan 2013

Ahojte.Mam také zvlastne pohyby alebo neviem ako to definovat.Pod rebrami je to presne ako je žaludok.Už druhy den.Je to nieco akoby ma kopalo babatko.Vacsinou ked ležím na boku sa to prejavuje.Je to asi v sekundových intervaloch 10 x posebe potom nic a po chvili sa to opakuje.Vidno to aj na vonok.Vie mi niekto poradit?

sabina1975
15. jan 2013

Mas predsa 2 deti tie ta nekopali a nepises ci si tehotna ani nic blisie

irriss
15. jan 2013

muj gyneolog by Ti rekl "zarazene prdy"..on rad vtipkuje..
ale rikas, ze je to i videt...ale o tehotenstvi nepises...

nedavno tu byl Dossier - pribehy zen, co porodily male Ufomiminko.. 😉

tiffanytheo
autor
15. jan 2013

@sabina1975
@irriss Tehotna som neni 🙂 Je to v žaludku a nie v brusku.Keby som bola tetna po dvoch detoch sa urcite nepýtam. Jasne že ma kopali ale ako spominam v bruchu a nie v žaludku.

irriss
15. jan 2013

@tiffanytheo
a nejsi nervozni? nebo jeste jinak..nemas propadlou hrud' je xy abnormalne propadlych hrudnich meziprsnich kosti..pisu to tak, aby mi bylo rozumeno... 😉 a je mozne, ze pulsuje..a tobe prijde, ze kope.. 😉

p.s. pises - zaludek, bricho.."MY" obeeezni to mame vsechno na jednom miste😀😢

tiffanytheo
autor
15. jan 2013

@irriss he he 🙂 hmm neviem nervozna kedy ako 🙂 Je to hned pod rebrami.Bola som chora mala som horucku a anginu uz som na tom lepšie 🙂 ale s tymi vetrami 🙂 može byt možno - doktor nerandoval 🙂) mam problem aj s kamenmi a zlcou ale toto su neni naznaky žlci ani kamenov.Ten priebeh dobre poznam 🙂

irriss
15. jan 2013

@tiffanytheo 🤐 🤐 🤐
psssssssssst nemluv o kamenech 🤐 🤐 🤐

to radeji to "Ufotehotenstvi"

gubcikova
15. jan 2013

@tiffanytheo mne zase to robí dole v podbrušku.už som sa ľakla že som znova v tom,ale potom som vlastne zistila že je to tlkot srdca.a raz sa mi stalo že som mala vypuklinu na bruchu ako ked sa bábo tlačí

irriss
15. jan 2013

@gubcikova
"Tlkot srdca v kalhotech" 😀 😀 😀

Jesteze Te znam..jinak bych si myslea, ze je Patek vecer.. 😉 😀 a sama sranda..

gubcikova
15. jan 2013

@irriss to tam ja mám ufo 😀 lebo stále som si nevysvetlila vypuklinu

gubcikova
15. jan 2013

@irriss ale nie vážne.ked si lahnem tak vidím na bruchu že sa hýbe v pravidelných intervaloch

irriss
15. jan 2013

@gubcikova
no ja jsem koukala uz nekolikrat na tyto pribehy zen...a nevim, co si o tom mam myslet..dokonce o Vanocich jedna z profesorek na skole me dcery dostala vypoved za "sve presvedceni." - pry byla unesena Ufo . 😎 no a sverazne ho propagovala az nabadala sve zaky... 😉

lea641981
15. jan 2013

@tiffanytheo chod na sono organov

irriss
15. jan 2013

@gubcikova
kdyz jsem byla mala...babicce se hybal kapr jeste na panvicce..pracovaly mu nervy..nespolkla si o Vanocich "rybicku"?

gubcikova
15. jan 2013

@irriss tak mna možno uniesli 😀 a znásilnili,alebo to bol muž počas spánku?

gubcikova
15. jan 2013

@irriss 😀 ryby nejem

tiffanytheo
autor
15. jan 2013

To mame už asi chorobu z tehotenstva.Sem tam naznaky aby sme nevysli z cviku 🙂))

irriss
15. jan 2013

@gubcikova
..ja vim, polykas... 😀 😝

tiffanytheo
autor
15. jan 2013

Ked ja z tymi doktormi nemam vobec dobre skusenosti.Moju chorobu si diaknostikujem sama.Doktori ma prehovaraju že to nie.A nakoniec a tak ano.Mali ste prevdu. Tak nasadime teda trojkombinaciu antibiotik. Takže nechame to na tu diafnostiku že "ufotehotenstvo" a pojdem sa z toho vyprdkat :P 🙂)))

gubcikova
15. jan 2013

@tiffanytheo presne to som si aj ja vravela 😀
@irriss hmmm nie.ale vidíš možno preto nietkorým vídu testy tak neskoro,kým sa to vlastne z hrdla dostane dole a uhniezdi 😀

irriss
15. jan 2013

@tiffanytheo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to bude hotovy koncert.."foukacich nastroju"....z MK bude Zeleny 😲

@gubcikova
z hrdla? to mluvis o tehotenstvi a nebo o rybicce 😀 😔

gubcikova
15. jan 2013

@irriss tehotenství 😀

tiffanytheo
autor
15. jan 2013

@irriss mnoo ...moj sen bol vždy zahrať si v orchestri ;)

irriss
15. jan 2013

@gubcikova
Tehotenstvi pres hrdlo? To tu uz jako patecni tema bylo... 😀

irriss
15. jan 2013

@tiffanytheo
Sny se plni a Zazraky deji...
p.s. mrkni,doslo ke zmene??? 😎 😉

tiffanytheo
autor
15. jan 2013

@irriss nie stale kope 😀 😀 😀

irriss
15. jan 2013

@tiffanytheo 😨
to bude velmi TVRDY......"orisek" 😔 🤐

gubcikova
15. jan 2013

@irriss hej no toto 😀

irriss
15. jan 2013

@gubcikova
@tiffanytheo
Musim Vas opustit..mam doma maleho maroda.. 😉
Pekny den vsem 🙂
p.s. Diky za odreagovani... 😉

besanel
15. jan 2013

ja to mávam tiež..som veľmi chudá takže je to všetko čo sa deje v žalúdku a črevách vidieť aj navonok..je to v poho žiadny mimozemšťan 😉 ale je to naozaj zvláštny pocit,tiež som zo začiatku nevedela čo to môže byť 😎

simisi
15. jan 2013

@tiffanytheo poznam to,aj mne sa to stava,to budu asi creva,pohyby criev si myslim 😉 😉