Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jaja23
14. máj 2019

@devilka1 ja to mam, ale ja som v detstve prekonala pľúcne chlamýdie, tak to pripisujem tomu. Inak mi to nespôsobuje problémy, tak to neriešim.

devilka1
autor
14. máj 2019

@jaja23 ja som mala zapal pluc v 12tich zeby to malo nieco spolocne?

jaja23
14. máj 2019

@devilka1 no inak áno, ja som tiež mala zápal pľúc, zistili mi to náhodou, keď som bola pre niečo iné v nemocnici keď som bola malá. Tak ani neviem ako som ho prekonala. Myslím, že to môže byť. Vtedy mi povedali, že mám akoby jazvu na pľúcach, preto to zistili.

zlatica99
15. máj 2019

Ako môže to mať spoločný súvis, no ak sa ti to nezdá, tak je najmenej si zájsť k doktorke a popýtať sa jej. A máš ešte nejaké iné ťažkosti?

ibrunova
15. máj 2019

čo znamená slovo čuchá? Ak máš nejakú bolesť na hrudi, tak to môže byť hrudná chrbtica.

hulica
15. máj 2019

@zlatica99 podľa mňa s týmto netreba hneď utekať k lekárovi, ak to človeka nejako neobmedzuje 🙂

janka474
15. máj 2019

@devilka1 myslíš taky divný zvuk vo vnútri to počuješ povedzme pri rotácii??? Lebo to mam aj ja a nie je to zvuk z chrbta.. Ale mam to odjakživa hádam...

devilka1
autor
15. máj 2019

@janka474
@janka474 no take nieco skoda ze sa tu neda dat video by som to ukazala ;)

katka1981
15. máj 2019

@devilka1 mozes to popisat? Aky pohyb robis presne. A co ti to robi? Ja som mala chlamydie v roku 2013 ako decko zapal pluc mozno aj 2x a ja vobec nechapem co myslis dik za vysvetlenie.

katka1981
15. máj 2019

@devilka1, akoze sa tocis do stran ako ked cvicis na stihly pas a ten zvuk akoby ti niekto pilil polkou vnutri brucha a ked otvoris usta je to o dost hlasnejsie?

devilka1
autor
15. máj 2019

@katka1981 zvuk ide skor z hrudi a z pluc, to je taky zvuk ako ked dycham nahlas a pritom ked to šucha tak nedycham a mam zavrete usta a len to šuchoce pri tocivom pohybe. Skoda toho videa ;)

janka474
16. máj 2019

@devilka1 ale na videu to ani neuvidí nikto, lebo to tak počuť vo vnútri len😁😁🙈

devilka1
autor
16. máj 2019

@janka474 praveže nie :D mne to počut pekne na videu :D

janka474
16. máj 2019

@devilka1 wau.... Takto som to nepočula ešte, ja to tak hlasné nemám.. Asi.. 🤔Skúsim to natočiť ci to bude počuť.. 🤣🤣🤣Ja som sa skôr Vždy toho zľakla keď som to počula, preto som radšej prestala taky cvik robiť.

innapnirhu
16. máj 2019

@devilka1 haha, nam to este v zs ukazoval ucitel biologie na rure od vysavaca... Ked vezmes niaku clankovitu ruru a zacnes s nou tocit, ako vrtula, tak vydava zvuk, a vysvetlil ze aj nasa priedusnica sa tak sprava, ked s nou "tocime" :D ja to tiez mam... Pocujes to ked otvoris usta a otacas trupom? Ak hej tak to bude ono ;)

devilka1
autor
16. máj 2019

@innapnirhu hej presne tak aj ked mam zadržany dych a točim s trupom tak to počuť :D žeby to bolo toto ?:D

innapnirhu
16. máj 2019

@devilka1 asi hej :D

kittykat22
16. máj 2019

@devilka1 ja mam to iste 😀 tiez ma to vždy vydesí 😀 som zaujímava či niekto napíše čo to je. Ako keby mi v pluchach fúkalo 😀

innapnirhu
16. máj 2019

@kittykat22 ja som uz asi zahadu odhalila, pozri vyssie ;)

iwka_77
16. máj 2019

@innapnirhu myslím, že toto je najskôr ten dôvod. Nemyslím si, že by tomu na vine mohlo byť niečo nejako závažné 🙂

kittykat22
17. máj 2019

@innapnirhu 😀 díky. Keď čítam, koľko z nás to má, tak to asi nič závažné nebude 😀😀 len ma prekvapuje, že som k tomu prišla v dospelosti - nespomínam si, že by som to mala ako dieťa 🙂

katka1981
23. máj 2019

@devilka1, ja som to teraz skusila robit, usta zavrete, zadrzany dych a piluje mi to rovnako ako ked dycham a ked otvorim usta je to hlasnejsie. Podla mna to robi kazdemu. Pluca mam zdrave, mam sice skolioz a vsetko mozne ale podla to robi kadzemu, mam to cely zivot

Tu začni písať odpoveď...

Odošli