Zvýšená funkcia štítnej žlazy. Môžem kojiť?

tynushqa
13. jan 2009

Ahojte,
chcela by som vediet ci je tu niekto, kto ma zvysenu funkciu stitnej zlazy a ci mu dovolili kojit. Pred tym nez som bola tehotna som brala carbimazol. Liecim sa uz vyse siedmych rokov. Ked som otehotnela tak som prestala brat carbimazol, ze soom mala dobre vysledky. Teraz ked som bola na kontrole mi povedali ze musim zacat zase s liecbou. Budem musiet prestat kojit? ☹ ☹ ☹
Hrozne sa toho obavam...
Dakujem

mata78
13. jan 2009

ahoj. ja sa liečim na štitnu už asi 20rokov. mam dve detičky a obe som kojila a brala lieky. beriem euthirox. davka sa mi meni podla vysledkov. od 25 až po 175mlq. to mam teraz a stale kojim. malickej to nemože uskodiť

alusha
13. jan 2009

ahojky, ja mam sice znizenu cinnost, ale tiez beriem lieky a kojim uz 9 mesiacov 😀

ingulka
13. jan 2009

Ahojte, aj ja beriem euthirox... ale to je liek na doplnenie hormonov, ktore ma produkovat stitna zlaza - choroba je znizena funkcnost stitnej zlazy... toto na kojenie nevadi... to som sa pytala v nemocnici na porodnici, ked som bola s malou....

zvysena cinnost stitnej zlazy... to je ale nieco ine... tynushqa.. neviem ti poradit...