Dlhodobo zvýšená teplota bez príčiny

caline
3. feb 2010

Ahojte babulky,

chcela by som sa spytat, ci niektora nemate podobny problem ako ja...Uz vyse 2 tyzdnov mam skoro kazdy den zvysenu teplotu 37-37,2, pritom mi nic ine nie je, nic ma neboli...stale kojim ( maly ma rok ), a neviem, z coho to moze byt...k lekarke sa chystam buduci tyzden, teraz ma dovolenku, tak zatial by som aspon chcela vediet, ci ste sa niektora s niecim takym nestretli...
Dakujem 🙂

flamenga
3. feb 2010

a tehotenstvo nepripadá do úvahy? 🙂

dali4
3. feb 2010

Ahoj caline... podla mna to nemusí byt nič vážne. Možno si niekde niečo chytila a imunita s tým bojuje. Nemusíš nič pocitovat, nemusíš sa cítit chorá ale v tele može byt nejaký vírus... 🙂 Vieš čo, ja som jeden čas tiež mala podobný problém a nakoniec mi zistili zvýšenú sedimentáciu v krvi, čo je vraj prechodená nejaká choroba. Dostala som antibiotika a potom už to bolo dobre. Takže k dr. určite chod ale ... Neboj 😉

caline
autor
3. feb 2010

flamenga, to veru nie 🙂 dalsie babo chceme, ale az tak na jar, v lete poriesit, teraz urcite tehu nie som... 😒

caline
autor
3. feb 2010

Dali, dakujem 🙂 si ma potesila, ja uz stresujerm, ze co to je...snad teda nic vazne 🙂

dali4
3. feb 2010

Budem držat palce 😵 ale určite to nebude nič vážne 😉 Keby si mala horúčky nad 38 to by bolo iné ale 37 niektorý ludia majú stále 😉

caline
autor
3. feb 2010

Ved hej dali, aj moj Petko ma bezne okolo 37 teplotu, robili mu tiez vseljake vysetrenia a vsetko ma v poriadku,len u seba som si to vsimla az teraz...no uvidim, skusim tu dokinu a budem mudrejsia 🙂

dali4
3. feb 2010

Daj potom vediet ako si dopadla 😉