Používame cookies. Viac informácií tu. OK
julianadrx
19. jún 2019

Šup k lekárovi nech prezrie, možno len slabý úpal, možno zabarené hrdielko zo zmrzky, nech to vidí, Turecko je predsa ďaleko. Ja som mala 2 ročnú dcérku chorú tiež den pred dovolenkou do Chorvátska a nám doktor práveže kázal vycestovať, že morský vzduch ju vylieči (mala laringidídu) aj tak bolo.... no ochorela som aj ja aj muž takže sme pobyt museli skrátiť ale tak za 5 hodín autom sme boli doma :-/ ... hádam to nebude nič vážne. Ak hej tak tie prachy nestoja za zdravie dieťatka i keď to samozrejme zamrzí :-/

zeytin
19. jún 2019

Lekar spravi crp...

julianadrx
19. jún 2019

@zeytin závisí od lekára, na pohotovosti nám nedali nič, len povedali kludne vycestujte, no moc som sa bála, tak som volala nášmu lekárovi, či by dcérku vyšetril, kedže cestujeme a predpísal nám antibiotiká, nech máme preistotu pri sebe, keby sa dcérke zhoršil stav prípadne by to prešlo do zápalu 🙂, hľadať v zahraničí lekársku pomoc by som nechcela

lily14
autor
19. jún 2019

@julianadrx úpal určite nie,nedala som ju ani do škôlky sme 3dni už doma...jooj nervy...nechcem riskovať,ani tam sedieť na izbe

zuzankkaa1
19. jún 2019

@lily14 chod k dr.,nech spravi crp a predpise atb,keby trebalo,das jej na dovolenke a budete mat klud.rezim....viem ze storno dovci v tomto pripade je fest na nervy ale nema horucky,snad to prejde. Drzim.palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli