Aké cviky počas tehotenstva sú ideálne?

crievicka
10. mar 2009

aky cviky posat tehotenstva su idealne??? typy na cvicenie s fit loptou..poznate nejake ?? alebo nejaku stranku kde su???

danka5
10. mar 2009

Ja cvičím kalanetiku, tak ako som cvičila aj pred tehu. Len 1. trimester som vynechala cviky na posilnenie bruš. svalov. Teraz som už niektoré zaradila nazad.
Mám knižku /v češtine/ Prirodzené tehotenství, kde sú cviky prevažne z jógy.
Chystám sa niektoré zaradiť, keď nebudem vládať na kalanetiku. Pri prvom tehotenstve mi tieto cviky robili ku koncu tehotenstva dobre.

ak nič nezoženieš, môžem ti ich v priebehu týždňa zoskenovať a poslať na email /ak máš záujem, napíš mi emailovú adresu do internej pošty/

weronique1
10. mar 2009

ahoj, cvicenie na fit lopte je super (niektori lekari ale hopsanie na lopte neodporucaju) a bruse tance pre tehosky su este lepsie. ak si z ba, tak ti do ip mozem poslat kontakt na cvicenie pre tehosky (staci ti par krat tam ist a potom si cvicit doma)

smudlinka19
10. mar 2009

ahojte baby....ja som začala chodiť na cvičenie pre tehotné a je super...uvolní sa chrbtica a cvičí sa na lopte....precvičuje odborníčka a možte sa jej aj hocičo info.....a naj je podľa mna že vás naučí dýchať ako v prvej aj v druhej dobe porodnej.....

smajli
11. mar 2009

ahojte dievcata, a smudlinka, kde v kosiciach je teraz take cvicenie pre tehotne? cvicit som chodila do Metropolu ...,ale teraz som dlhsie kvoli kolenu nebola...,budem velmi rada,ked mi poradis :o)

susisus
12. mar 2009

to cvicenie v KE zaujima aj mna 🙂

alfomilka
12. mar 2009

ahoj smudlinka19
a kam chodis na to cvicenie pre tehotne?
kontakt prosim

liki205
13. mar 2009

Neviete niekto o nejakom cvičení pre tehotné ale v Bratislave? Len nemyslím tým jogu ani pilates, to je pre mňa dosť pomalé, niečo trochu živšie hladám...

simona1906
13. mar 2009

Tiez som zistovala nejake cvicenia pre tehulky v Kosiciach, robia to v Metropole na Sturovej- pondelok cvicenie na fit loptach a stvrtok su brusne tance, vstupne 2.11EUR zatial som sa tam nedostala ale v pondelok uz pojdem /najvyssi cas 🙂/

smajli
13. mar 2009

ahojte,osobne som este nikde nebola na tehu cviceni,ale na nete som nasla,ze v metropole nieco pre tehulky robia. Najblizsie v pondelok a vo stvrtok o pol siestej..., vo stvrtok je tanec pre tehotne... hm.. uvidim ako sa budem citit / lebo mi byva dost zle od zaludka...\ a mozno sa tam zajdem pozriet... potom vam dam vediet 🙂

smajli
13. mar 2009

🙂 vlastne som napisala to co simona...., ale mozno sa tam niekde stretneme... 🙂

susisus
13. mar 2009

Baby tak potom napiste ako tam bolo, ak sa odhodlate ist, lebo referencie nemaju velmi pozitivne v tom Metropole... 😒

smudlinka19
18. mar 2009

ahojte babenky....na cvičenie chodím do metropolu každý pondelok a štvrtok o 17,30...pondelok cvičenie + dýchanie a pod. a vo štvrtok tanec tak hádam sa stretneme 😀 😀 😀

quetinka28
18. mar 2009

ahojte, prosím Vás neviete o nejakom cvičení pre tehotné v žiline?ďakujem

simona1906
30. mar 2009

Caute baby, chodi niektora z Vas cvicit do tej cajovne na Masiarsku v KE. Napiste prosim ako ste spokojne. Ja som bola skusit v pondelok v Metropole na Sturovej no moc sa mi nepacilo. ☹

sixtine
9. sep 2009

Ahojte baby, chcem sa opytat, ci niektora z Vas chodila alebo chodi na tehu cvicenia do Zoracentra v BA. Mne sa ich cvicenia velmi pacia, len som bola prekvapena, ze na to, ze to je pre tehulky, je to pomerne dnymicke, rychle. Je to v podstate aerobic a cvicia sa cviky, co som si myslela, ze su zakazane (napr. s cinkami, posilovacky noh vypadmi a pod.), tak som ostala trochu vyplasena. Mate s tym niekto skusenosti?

zmartinaz
14. sep 2009

ahojte dievcata...chcem sa spytat ci by mi niektora z Vas nevedela poradit kde v ZA sa da cvicit joga pilates alebo cvicenie na fit lopte pre tehulky?...na pilates som uz nejake kontakty nasla ale bojim sa ze to bude pre mna nuda...radsej by som vyskusala jogu alebo fit loptu

chiana
11. okt 2009

ahojte,
aj ja sa pridávam ku otázke, kde sa dá cvičiť v ZA, keďže nevidím žiadnu odpoveď, prosím baby, ktoré niečo vedia, keby nám menej informovaným dali vedieť.
Diky🙂

vejula
12. okt 2009

No tiež by som rada cvičila, kedže som pred otehotnením cvičila pravidelne dosť mi to chýba.Inač som zo Za. Neviem na nete som pozerala niečo ako Labirint sa to volá sú tam joga a brušné tance pre tehu.... Tak tam asi skúsim cinknuť a ešte som videla nejaké centrá štíhlej línie, kde su vraj aj cviky pre tehu, tak neviem, čo ma z toho osloví.... Keby ste našli niečo dobré s čím by ste boli spokojné dajte prosím vedieť. Ď.

whitelily
20. apr 2010
https://www.youtube.com/watch?v=nrpaAfmVzCc


Ja robim tieto cviky takmer kazdy den ,nieje to narocne, cize sa to da 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre