• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vitamíny pre tehotné ženy beriete?

6. decembra 2016 
Ja užívam z aloe vera forever výrobky ako b12, vitolize ženské vitamíny, calcium forever mám menej vit d,nature mineraly, Arctic sea ,aby boli dobré prietoky,pozrite si na nete :blush:
18. okt 2015 o 09:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky prsim vas mozme mi povedat ako to je s tym sipkovim cajom alebo vseobecne zo sipkami v tehotenstve prospievato v tehotenstve alebo by sme to nemali
21. okt 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka11111 šípky sú skvelým zdrojom vitamínu C. že by to prospievalo presne tehotenstvu, o tom neviem :slight_smile: ale všeobecne vitamín C v období, keď sa schladzuje, mrholí a stúpa chorobnosť môže iba pomôcť. vo všeobecnosti ale platí - všetko, no s mierou.
21. okt 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukulela takze to mozem neskodi to teda v tehotenstve len je to taka prevencia pred chorobami a zapalmi napriklad mocovich ciest atd...
21. okt 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka11111 urcite mozes. akurat neviem, ci su sipky ajna mocove cesty. mne na mocove cesty pomahaju len brusnice :slight_smile: ale teda pri prechladnuti su sipky urcite to prave.
21. okt 2015 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/profile/ukulela/ takze na tie mocove cesty brusnice aj v podobe cju mozu byt ci ty ake uzivas a neni ti s toho zle ked si tehotna
21. okt 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka11111 ja mam brusnice zavarane. ked som mala problem s mocovimi cestami, dala som si za poharik a preslo, ja to mam odskusane. tiez som ako tehotna pila aj urologicky caj, len nie cele dni v kuse. dala som si velky hrncek vecer a bolo. mne zle nebyvalo z nicoho. nejak som sa prehnane nekontrolovala,ani sa neobmedzovala.
ono velmi sa nesustred na to, co mozes, ci mozes a tak. vynechaj ozaj len rizikove potraviny a bylinky. napr plesnove syry, nepasterizovane mliecne vyrobky,alchemilkovy cas a ostruzinovy caj (ten sa pije tesne pred porodom, zlepsuje cinnost maternice) ... inac vsetko, co si jedla doteraz, v pohode jedz dalej a zvysok nechaj na zdravy rozum :slight_smile: sama si odsledujes, ci ti je z niecohozle, co mozes a co nie.
21. okt 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ake mate skusenosti s buskopan tabletkami v tehotenstve mozu sa alebo sa nemozu v tehotenstve
22. okt 2015 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte predam gs mamavit+ horcik...je to 110ks balenie odjedene je asi 10ks viac urcite nie kupila som ho za 19,90 predame za 15+posta...nesadol mi mal by niekto zaujem?
26. nov 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mám doma 1 a pol balenia železa(aktiferin),škoda by to bolo vyhodiť.postúpim za poštovné,ak máte záujem píšte :slight_smile:
30. apr 2016 o 08:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela som sa vas opytat.
Budem teraz v 13 tt a prechadzam na femibion 2.. Lekarka mi predpisala zelezo-tabletky.. Myslite si ze vadi ked femibion nebudem brat kazdy den, ale kazdy druhy den? Dakujem
Podotknem ze zatial vitaminy potrebujem preto, lebo neviem do seba nic dostat, ani ovocie, jem doslova nasilu
7. júl 2016 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som užívala cca do 23tt lade vita a teraz čerstvé ovocie zeleninu zo záhrady a kyselinu listovú inak nič už som 30tt
7. júl 2016 o 18:33  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikanellka171 nevadi. Mne povedali ze aj kazdy tretí deň stačí femibion, ze to nemusím brat kazdy deň.
8. júl 2016 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, beriete niektorá vitamíny ladeevita?
29. júl 2016 o 17:44  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miniaturka19 ja som užívala
29. júl 2016 o 23:08  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzzi7 a v pohode si ich znášala? Ja ich beriem len týždeň a zatiaľ všetko ok ale ako tu čítam rôzne problémy tak sa obávam
30. júl 2016 o 11:07  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miniaturka19 ano nebol žiaden problém :blush:
30. júl 2016 o 15:39  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miniaturka19 ja som si dala 1 kapslu a po chvíle som ju vyvrátila, ešte hodnú chvílu som cítila chuť rybičiek :slight_smile: mne nesadli na žalúdok...ale pokiaľ nemáš citlivý a nerobia ti zle, tak užívaj, zloženie majú tieto vitamínky super, kiežby som ich udžala v sebe...a to som si hneď trojmesačné balenie kúpila, odložila som na neskôr, ked už mi nebude bývať nevoľno, alebo počas kojenia využívam :slight_smile:
17. aug 2016 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkuliak akože rybičky som cítila aj ja po chvíli ale nevadí mi to tak beriem ďalej :slight_smile:
17. aug 2016 o 17:12  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som prispieť-najmä v období tehotenstva ale potom aj dojčenia je dôležitý väčší prísun jódu...neviem, či o tom oboznamujú na gynde..na slovensku je napriek tomu, že sme vnútrozemská krajina dostatok jódu ale v tehotenstva ho treba znásobiť, ak ho máte málo, ohrozuje to aj dieťa, alebo môže dôjsť až k potratu. Normálne máme prísun v soli ktorá je jodizovaná, a počas tehotenstva je možné ho doplniť jodisom napríklad
6. dec 2016 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok